Skip to content

Saloniki un atpūta pie pludmales! Lidojums un 6 naktis viesnīcā pie jūras – 256 EUR

Saloniki ir otrā lielākā pilsēta Grieķijā un tā ir bagāta ar vēsturi, kultūru un interesantiem apskates objektiem. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Salonikiem un ko tur redzēt un darīt:

  1. Vēsture un kultūra: Saloniki ir viena no Grieķijas vēsturiskākajām pilsētām ar senām saknēm. Jūs varēsiet apmeklēt Rotundo, kas sākotnēji bija pagānu tempļa, un Belerofona tālruni, kas ir viens no simboliem pilsētas.
  2. Vēsturiskās vietas: Apmeklējiet Vitlejemes tautas pilsētu, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un Atejas torni, kas ir pilsētas simbols un piedāvā lielisku skatu uz apkārtni.
  3. Arheoloģiskie izrakumi: Saloniki piedāvā arī daudzus arheoloģiskos izrakumus, tostarp Romas forumu un Galerija triumfu.
  4. Kultūras pasākumi: Pilsētā notiek daudz kultūras pasākumu un festivālu, kurus vērts apmeklēt, lai iepazītos ar vietējo mākslu, mūziku un tradīcijām.
  5. Atpūta pie jūras: Saloniki atrodas pie Egejas jūras, tāpēc jūs varēsiet baudīt pludmales un izbaudīt jūras atmosfēru.
  6. Gastronomija: Grieķijā ir slavens ēdiens, un Saloniki nav izņēmums. Iegūstiet iespēju baudīt vietējo virtuvi, kā arī slaveno grieķu kafiju un saldumus.
  7. Modernā dzīve: Saloniki ir arī moderna pilsēta ar dzīvu naktī un daudzām iepirkšanās iespējām. Varat apmeklēt kafejnīcas, restorānus un veikalus, lai iepazītos ar ikdienas dzīvi.

Ceļojot uz Salonikiem, jūs iepazīsieties ar daudzpusīgu un bagātu Grieķiju, kur vēsture, kultūra un mūsdienīgums saplūst vienotā ainavā.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Aegean lidojumi no Rīgas uz Salonikiem ar pārsēšanos Atēnās.

Cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8kg.

Datumi: 4.-10.05. 147 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 14.-20.05., 18.-24.05., 21.-27.05., 25.-31.05., 28.05.-3.06., 3.-9.08., 17.-23.08., 24.-30.08., 27.08.-2.09., 21.-27.09., 28.09.-4.10., 5.-11.11. un citi

Lidojumi uz Salonikiem

Viesnīca Hotel Almira. Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 219 EUR, ar skatu uz jūru – 249 EUR.

Viesnīca Almira atrodas tikai 10 metru attālumā no Agia Triada pludmales. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar gaisa kondicionētāju un skatu uz Thermaikos līci. To ieskauj kopts dārzs, un tajā ir restorāns ar skatu uz jūru un atpūtas zona ar kamīnu. Visā viesnīcā ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Visos viesnīcas Almira numuros ir balkons, neliels ledusskapis, televizors un elektriskā tējkanna. Privātajā vannas istabā ir dušas kabīne, bezmaksas tualetes piederumi un fēns.

Viesi var sākt savu dienu ar brokastīm brokastu telpā vai ēnainā vietā dārzā. Uz vietas esošajā restorānā tiek pasniegti grieķu virtuves ēdieni. Dzērieniem ir pieejams arī bārs.

Vairāki zivju tavernas, klubi un bāri atrodas netālu no viesnīcas Almira. Saloniku Starptautiskā lidosta atrodas 12 km attālumā, savukārt Saloniku pilsētas centrs ir 22 km attālumā. Netālu ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

VIesnīca pie Salonikiem