Skip to content

Saistību atruna

Ceļotprieks.info mājaslapā publicētajai informācijai un materiāliem ir tikai informatīvs raksturs. Ceļotprieks.info vietnes īpašnieki nav atbildīgi par mājaslapā izvietotās informācijas precizitāti un iespējamām kļūdām, ka arī neatbild par ārējo saišu kvalitāti un nenes nekāda veida atbildību par sekām, kādas radušās no Ceļoprieks.info mājaslapā izvietotās informācijas izmatošanas. Ceļotprieks.info īpašnieki nav atbildīgi par rezervāciju atcelšanu, cenu izmaiņām, lidojumu sarakstu izmaiņām vai jebkurām citām izmainām.

Mājaslapā izvietotās informācijas izmantošana nenodibina nekāda veida juridiskas saistības starp Ceļotprieks.info un mājaslapas apmeklētājiem.

Par jebkurām iespējamām kļūdām un neprecizitātēm lūdzam rakstīt uz e-pastu (prieks [ at ] celotprieks.info).

Sīkdatņu izmantošana

Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek  izmantošanas ar mērķi uzlabot interneta vietnes izmantošanu.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc”  programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes , kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu  radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu,   tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta.  Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju , tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi

Papildus atteikuma iespējai  Jūs  varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot google Analytics pārlūkprogrammas opciju http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Google AdWords un Google Remarketing

Mēs izmantojam tiešsaites reklāmas programmu Google AdWords tehnoloģijas, ko nodrošina Google.

Lai izmērītu pārvēršanu ar Google AdWords, pārvēršanas izsekošanas sīkdatnes tiek novietotas, kad lietotājs noklikšķina uz Google piedāvātās reklāmas (“Reklāma”). Pārvēršanas izsekošanas sīkdatnes neizmanto personas identifikācijai. Google izmanto dažādas sīkdatnes katram Google AdWords klientam un sīkdatņu dati netiek apvienoti ar citiem datiem. Ja Jūs uzklikšķināt uz vienas no mūsu Reklāmas un turpināt vietnē, kas ir aprīkota ar pārveidošanas atzīmi un sīkdatnes darbība nav izbeigusies, pārveidošana tiek dokumentēta. Ar pārveidošanas izsekošanas sīkdatnes palīdzību mēs varam redzēt kopējo pārveidošanas skaitu un varam pārskatīt mūsu Reklāmas veiktspēju. Jūs varat atrast vairāk informācijas par Google AdWors šeit.

Sīkdatņu dzēšana

Ja neesat apmierināts(-a) ar sīkdatņu izmantošanu mūsu interneta vietnē, tad tās var vienkārši dzēst no sīkdatnēm paredzētās mapes jūsu interneta pārlūkā.  Pārlūka iestatījumos var arī bloķēt sīkdatnes vai norādīt, lai pirms sīkdatnes saglabāšanas datorā tiktu parādīts brīdinājuma paziņojums.