Skip to content

Safari laiks! Lidojumi no Rīgas uz Keniju – 528 EUR ar bagāžu

Kenija ir Āfrikas valsts, kas slavena ar savu bagāto dabas un kultūras mantojumu. Šeit ir dažas lietas, ko varat darīt un redzēt, ceļojot uz Keniju:

  • Piedalīties safari, lai apskatītu valsts slavenos nacionālos parkus un rezervātus, kur varat redzēt savannas dzīvniekus, tostarp lielos piecus.
  • Apmeklēt Nairobi, Kenijas galvaspilsētu, un apskatīt tās interesantās apskates vietas, piemēram, Nacionālo muzeju un Šaurās dzelzceļa muzeju.
  • Apmeklēt Mombasu, valsts galveno ostas pilsētu, un baudīt tās skaistās pludmales un vēsturiskās vietas, piemēram, Fort Jesus.
  • Iepazīt Kenijas kultūru, apmeklējot tradicionālos ciemus un piedaloties vietējās iedzīvotāju aktivitātēs.
  • Izbaudīt Kenijas ainavu, apmeklējot Riftas ieleju, Ngorongoro krāteri un Kilimandžaro.
  • Piedalīties ūdens sporta aktivitātēs, piemēram, niršanā, ūdens slēpošana vai makšķerēšanā, baudot valsts skaistās pludmales un jūras.

Kenija ir valsts, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt, sākot no safari un dabas izpētes līdz kultūras un vēsturiskā mantojuma apskatei. Tai ir bagāta bioloģiskā daudzveidība un skaistas pludmales, kas padara to par ideālu galamērķi ceļotājiem, kas meklē piedzīvojumus un romantiku.

Labākais laiks, lai ceļotu uz Keniju, ir atkarīgs no tā, ko vēlaties darīt un redzēt. Šeit ir daži ieteikumi, kas var palīdzēt izvēlēties labāko laiku ceļojumam uz Keniju:

  1. Janvāris un februāris ir labākie mēneši, lai apmeklētu Keniju, jo tie ir sausie mēneši, un ir lieliska iespēja redzēt savannas dzīvniekus.
  2. Jūlijs un augusts ir arī labi mēneši, lai apmeklētu Keniju, jo tie ir sausie mēneši, un ir lieliska iespēja redzēt savannas dzīvniekus.
  3. Aprīlis un maijs ir labākie mēneši, lai apmeklētu Kenijas krastu, jo tie ir sausie mēneši, un ir lieliska iespēja baudīt skaistas pludmales.
  4. Decembris līdz jūlijam ir labākais laiks, lai apmeklētu Keniju, ja vēlaties redzēt lielo migrāciju.

Tomēr ir jāņem vērā, ka Kenijā ir divas lietainās sezonas – aprīlis un maijs, un oktobris un novembris. Lietainie mēneši var būt grūtāki, lai redzētu savannas dzīvniekus, bet tie var būt labāki, lai redzētu skaistus ainavas un izbaudītu mazāk tūristu pūļus.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas uz Dāresalāmu ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: novembris – marts

Rīga – Nairobi piem. 23.11.-7.12. 528 EUR

Citi datumi: 6.-16.11., 6.-24.12., 15.-21.01., 17.-29.01., 24.02.-3.03., 16.-24.03. un citi

Lidojumi uz Keniju