Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Romu martā! Tiešie lidojumi no Viļņas no 55 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā centrā – 197 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi: 19.-26.03.

3* viesnīca Hotel Ponte Bianco.

Viesnīca Ponte Bianco piedāvā elegantus numurus un bezmaksas bezvadu internetu visās zonās. Viesnīca atrodas Romas Trasteveres rajonā. Dzelzceļa stacija Quattro Venti ir 550 metru attālumā.

Viesnīcas Ponte Bianco numuros ir gaisa kondicionētājs, televizors ar kanāliem svešvalodās, kā arī privāta vannas istaba ar fēnu. Dažiem numuriem ir balkons vai terase.

Viesi var baudīt uzkodas, kā arī karstos un aukstos dzērienus no zālē pieejamajiem 2 tirdzniecības automātiem.

Vatikāns ir 3 km attālumā. Autobusu pietura ir pieejama 3 minūšu pastaigas attālumā no viesnīcas, piedāvājot savienojumu uz Kolizeju.

Rajons Gianicolense ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē vecpilsētas iepazīšanastrūklakas un senās romiešu drupas.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 284 EUR, ar brokastīm – 296 EUR.​

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.