Skip to content

Rodas sala jūnija vidū! Čarterlidojums no Rīgas un 7 naktis apartamentos tuvu jūrai – 229 EUR, 3* viesnīcā – 245 EUR

Rodas sala ir viena no Grieķijas salām, slavena ar savu bagāto vēsturi un kultūras mantojumu, kā arī skaisto dabu un pludmalēm. Te ir dažas iemesli, kāpēc cilvēki dodas uz Rodas salu:

  1. Rodas pilsēta: Rodas pilsēta ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauts vēsturisks centrs.
  2. Akropole: Rodas akropolē atrodas senās Rodas pilsdrupas, kas ir viens no labāk saglabātajiem viduslaiku pilskalniem Eiropā un piedāvā panorāmas skatus uz apkārtni.
  3. Skaistās pludmales: Rodas salā ir burvīgas pludmales, kurās varat atpūsties un baudīt sauli un jūru. Kādas no populārākajām ir Faliraki pludmale, Lindos pludmale un Anthony Quinn pludmale.
  4. Vēsture un kultūra: Rodas sala ir bagāta ar vēstures un kultūras mantojumu. Jūs varat apmeklēt dažādus muzejus un arheoloģiskas vietas, lai uzzinātu vairāk par salas bagāto pagātni.
  5. Aktivitātes un izklaide: Rodas salā ir arī daudz aktivitāšu un izklaides iespēju. Jūs varat izbaudīt ūdenssportu, piemēram, snorkeļošanu vai ūdensslēpošanu, vai arī doties pastaigās pa dabas takām un kalnu pārgājieniem. Salā ir arī daudzveidīga restorānu, bāru un veikalu izvēle, kur varat baudīt vietējo ēdienu, iepirkties un izbaudīt vietējo viesmīlību.

Rodas sala piedāvā arī dažādas festivālus un kultūras pasākumus, piemēram, Rodas Starptautisko filmu festivālu, kas notiek katru gadu un pievilina pasaules kinoindustrijas pārstāvjus un filmu entuziastus no visas pasaules.

Turklāt, ceļojot uz Rodas salu, jūs varat baudīt Vidusjūras klimatu ar mērenām ziemām un karstām vasarām, kas padara to par populāru atpūtas galamērķi.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Rīgas uz Rodu.

Bagāža ir iekļauta cenā.

Datumi: 11.-18.06. 114 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Čarterlidojums uz Rodu

Apartamenti Merryland Studios & Apartments uz 7 naktīm – 230 EUR.

Naktsmītne Merryland Studios & Apartments atrodas Kremasti. Viesiem tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets un gaisa kondicionētājs. Rodas pilsēta ir 10 km attālumā.

Visās naktsmītnēs ir televizors. Dažām naktsmītnēm ir arī ēdamistabas zona un/vai balkons. Viesu rīcībā ir virtuvīte ar krāsni. Naktsmītnēs tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa.

Faliraki ir 11 km attālumā no naktsmītnes Merryland Studios & Apartments. Tuvākā lidosta ir Rodas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 3 km attālumā no naktsmītnes.

Apartamenti Rodā

3* viesnīca Tivoli Hotel. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 246 EUR.

Viesnīcai Tivoli ir peldbaseins un liels dārzs, kas atrodas 1 km attālumā no rosīgās Faliraki pilsētas. Tā piedāvā numurus ar gaisa kondicionētāju, bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu un ledusskapi.

Pie peldbaseina ir pieejami bezmaksas sauļošanās krēsli. Ir pieejams arī bārs pie baseina, kur viesi var iegādāties atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.

Faliraki pilsēta ir slavena ar savu naktsdzīvi, tostarp daudziem klubiem un bāriem. Rodas pilsēta atrodas 12 km attālumā no Tivoli. Uz vietas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Viesnīca Rodā