Skip to content

Prāga jūlijā! Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 166 EUR

Prāga, Čehijas Republikas galvaspilsēta, ir populārs un aizraujošs ceļojuma galamērķis. Tā ir slavena ar savu bagāto vēsturi, viduslaiku arhitektūru un romantisko noskaņu. Prāga piedāvā daudz dažādu apskates vietu un aktivitāšu, un šeit ir dažas no tām:

  1. Vecpilsēta: Prāgas Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir slavena ar savu viduslaiku arhitektūru. Jūs varat apskatīt Tēlnieku tiltu, Astronomiskā pulksteņa torni, Sv. Vīta katedrāli un daudzas vēsturiskas baznīcas un ēkas.
  2. Pražský Hrad (Prāgas pils): Prāgas pils ir viens no lielākajiem viduslaiku pilīm pasaulē. Jūs varat apmeklēt pils kompleksu, iepazīt tās vēsturi un apbrīnot skaisto arhitektūru. Arī no pils kompleksa paveras aizraujošs skats uz pilsētu.
  3. Karļa tilts: Karļa tilts ir slavens gotiskais piemineklis, kas šķērso Vltavas upi. Jūs varat doties pastaigā pa tiltu, iegādāties suvenīrus un baudīt aizraujošu ainavu no tilta.
  4. Staroměstské náměstí (Vecpilsētas laukums): Vecpilsētas laukums ir galvenais laukums Prāgā, kur atrodas dažādi ievērojami objekti, piemēram, Staroměstská radnice (Vecpilsētas rātsnams) ar slavenais Orloj pulkstenis. Jūs varat baudīt atmosfēru, apmeklēt kafejnīcas un veikalus šajā renesanses laukumā.
  5. Letenské sady: Letenské sady ir skaists parks ar apbrīnojamu skatu uz pilsētu. Jūs varat pastaigāties pa parku, baudīt pikniku vai doties uz skatu torni, lai ieraudzītu panorāmas skatu uz Prāgu.
  6. Kampa sala: Kampa sala ir romantiska sala, kas atrodas Vltavas upē. Jūs varat doties uz salu, iepazīt tās mākslas galerijas, pastaigāties pa parku un baudīt mierīgo atmosfēru.
  7. Prašná brána (Pulvertornis): Pulvertornis ir ievērojams vēsturisks aizsardzības tornis, kas bijis daļa no aizsargmūra ap pilsētu. Jūs varat doties uz torņa apskati, iepazīt tā vēsturi un baudīt skatu no tā uz apkārtējo pilsētu.

Tas ir tikai daži no daudzājiem apskates objektiem un aktivitātēm, ko piedāvā Prāga. Jūs arī varat izbaudīt tradicionālo Čehijas virtuvi, apmeklēt mākslas galerijas un izstaigāt ielās, lai iepazītu pilsētas unikālo atmosfēru. Prāga ir valsts galvaspilsēta, kas ir pilna ar vēsturi, kultūru un aizraujošiem piedzīvojumiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Prāgu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 17-20.07. 125 EUR (diviem cilvēkiem turp un atpakaļ)

Lidojums Rīga - Prāga

3* viesnīca: Hotel Atos (divvietīgs numurs uz 3 naktīm ar brokastīm – 207 EUR)

Viesnīca Atos atrodas gleznainās Mazpilsētas centrā, blakus zaļajiem Kinsky dārziem, tikai 10 minūšu pastaigas attālumā no Prāgas pils, Nacionālā teātra un Vāclava laukuma.
Viesnīca Aureli Hotels atrodas burvīgi atjaunotā vēsturiskā ēkā, kas datēta ar 19. gadsimta otro pusi, un tā piedāvā plašus, klusus un moderni mēbelētus numurus. Visos numuros ir satelīttelevīzija.

Sāciet savu dienu ar bagātīgām bufetes tipa brokastīm un pabeidziet tās viesnīcas restorānā Meduzzy, kas piedāvā gardus čehu un starptautiskās virtuves ēdienus ar 10% atlaidi viesnīcas viesiem.

Netālu no viesnīcas atrodas tramvaja pietura, kas nodrošina ērtu un ātru nokļūšanu visos Zelta pilsētas apskates objektos.

Viesnīca Prāgā