Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Portu janvārī! Lidojumi no Kauņas no 75 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 5 naktis 4* viesnīcā centrā tikai150 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Datumi:

13.-18.01. 151 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

 

BIĻEŠU CENĀ JAU IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

4* viesnīca Pedra Iberica.

Šis gaiši iekārtotais viesu nams atrodas pie kalna nogāzes. No viesu nama paveras panorāmas skats pār Portu. Viesu nams Pedra Iberica ir iekārtots vēsturiskā ēkā. Viesiem tiek piedāvāti klasiskā stilā iekārtoti numuri ar plakanā ekrāna televizoru un bezmaksas bezvadu internetu.

Visiem atšķirīgi iekārtotajiem numuriem ir greznas mēbeles un privāta terase ar skatu uz dārzu. Katrā numurā ir privāta vannas istaba ar bezmaksas tualetes piederumiem.

Viesu nams Pedra Iberica atrodas centrālā vietā, 5 minūšu pastaigas attālumā no daudziem restorāniem. Viesi var izmantot koplietošanas āra grila iekārtas.

Viesi var arī atpūsties viesu nama leknajā dārzā un ērtajā terasē. Viesu namam ir neliela parka zona bērniem. Dzelzceļa stacija São Bento un metro stacija Marquês ir 5 minūšu brauciena attālumā. Portu lidosta atrodas 15 km attālumā, braucot ar automašīnu.

Rajons Bonfim ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē pieminekļipastaigas gar upi un pastaigas.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Portu! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Divvietīgs numurs uz 5 naktīm – 150 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.