Skip to content

Portu! Lidojums no Rīgas un 3 naktis viesnīcā centrā tikai 200 EUR

Portu ir lieliska vieta, lai iepazītos ar Portugāles kultūru un vēsturi, baudītu vīna degustācijas un apmeklētu skaistas pludmales. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Portū:

  1. Douro upes krasts: Douro upes krasts ir slavens ar savu vīna ražošanu un piedāvā iespējas apskatīt vīna darītavas un apmeklēt vīna degustācijas. Apmeklējiet Douro upes krastu, lai izbaudītu vīna degustācijas un iepazītos ar vīna ražošanas procesu.
  2. Ribeira: Ribeira ir slavens ar savu seno pilsētas daļu, kas piedāvā iespaidīgu arhitektūru un vēsturisku nozīmi. Apmeklējiet Ribeira, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz upi.
  3. Katedrāle: Porto katedrāle ir iespaidīgs katoļu katedrāles piemineklis, kas piedāvā iespaidīgu arhitektūru un vēsturisku nozīmi. Apmeklējiet katedrāli, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  4. Casa da Música: Casa da Música ir iespaidīgs koncertzāles piemineklis, kas piedāvā daudzus mūzikas pasākumus un koncertus. Apmeklējiet Casa da Música, lai izbaudītu mūziku un iepazītos ar tās vēsturi.
  5. Pludmales: Porto ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm, piemēram, Matosinhos pludmali un Praia da Luz pludmali.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Portu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8kg.

Datumi: 28.11.-1.12. 154 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 7.-10.11., 21.-24.11., 22.-25.11., 5.-8.12., 10.-13.12., 15.-18.02., 18.-21.02. un citi

Lidojumi uz Portu

Viesnīca local 4 Dreams uz 3 naktīm – 92 EUR.

Viesu nams Local 4 Dreams atrodas Porto centrā, 4 minūšu brauciena attālumā no centrālās Aliados avēnijas un rātsnama. Metro stacija Marquês nodrošina savienojumu ar lielāko daļu Porto rajona, un tā atrodas 3 minūšu pastaigas attālumā.

Visos numuros ir silts interjers un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Dažos numuros ir arī plakanā ekrāna televizors.

Vietējie restorāni, kuros tiek pasniegtas tradicionālās maltītes, ir pieejami 300 metru attālumā no naktsmītnes. Reģions ir slavens ar saviem Francesinha un Tripas à Moda do Porto ēdieniem.

Koplietošanas viesistabas zonā ir dīvāni un televizors.

Ikoniskais Clérigos tornis atrodas 6 minūšu brauciena attālumā. Tikai 7 minūšu brauciena attālumā atrodas Porto galvenā naktsdzīves vieta Galerias de Paris. Tilts Dom Luis I un Ribeira atrodas 9 minūšu brauciena attālumā no viesu nama Local 4 Dreams .

Portu Starptautiskā lidosta atrodas 15 minūšu brauciena attālumā no viesu nama Local 4 Dreams.

Viesnīca Portu