Skip to content

Pēdējā brīža Rodas sala! Čarterlidojums no Rīgas un 7 naktis apartamentos pie jūras – 256 EUR

Rodas sala ir viena no Grieķijas salām, slavena ar savu bagāto vēsturi un kultūras mantojumu, kā arī skaisto dabu un pludmalēm. Te ir dažas iemesli, kāpēc cilvēki dodas uz Rodas salu:

  1. Rodas pilsēta: Rodas pilsēta ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauts vēsturisks centrs.
  2. Akropole: Rodas akropolē atrodas senās Rodas pilsdrupas, kas ir viens no labāk saglabātajiem viduslaiku pilskalniem Eiropā un piedāvā panorāmas skatus uz apkārtni.
  3. Skaistās pludmales: Rodas salā ir burvīgas pludmales, kurās varat atpūsties un baudīt sauli un jūru. Kādas no populārākajām ir Faliraki pludmale, Lindos pludmale un Anthony Quinn pludmale.
  4. Vēsture un kultūra: Rodas sala ir bagāta ar vēstures un kultūras mantojumu. Jūs varat apmeklēt dažādus muzejus un arheoloģiskas vietas, lai uzzinātu vairāk par salas bagāto pagātni.
  5. Aktivitātes un izklaide: Rodas salā ir arī daudz aktivitāšu un izklaides iespēju. Jūs varat izbaudīt ūdenssportu, piemēram, snorkeļošanu vai ūdensslēpošanu, vai arī doties pastaigās pa dabas takām un kalnu pārgājieniem. Salā ir arī daudzveidīga restorānu, bāru un veikalu izvēle, kur varat baudīt vietējo ēdienu, iepirkties un izbaudīt vietējo viesmīlību.

Rodas sala piedāvā arī dažādas festivālus un kultūras pasākumus, piemēram, Rodas Starptautisko filmu festivālu, kas notiek katru gadu un pievilina pasaules kinoindustrijas pārstāvjus un filmu entuziastus no visas pasaules.

Turklāt, ceļojot uz Rodas salu, jūs varat baudīt Vidusjūras klimatu ar mērenām ziemām un karstām vasarām, kas padara to par populāru atpūtas galamērķi.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Rīgas uz Rodu.

Bagāža ir iekļauta cenā.

Datumi: 28.05.-4.06. 164 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Čarterlidojums uz Rodu

Apartamenti Pyrgos Hotel Apartments uz 7 naktīm – 184 EUR.

Pyrgos Hotel Apartments atrodas Kremasti un piedāvā pašapkalpošanās naktsmītnes.

Visām Pyrgos Hotel Apartments naktsmītnēm ir balkons. Ēdamistabas zonā ir ledusskapis, virtuves piederumi un elektriskā tējkanna. Privātajā vannas istabā ir arī duša. Papildu ērtību klāstā ietilpst āra atpūtas zona un gultas veļa.

Naktsmītnei Pyrgos Hotel Apartments ir dārzs un uzkodu bārs.

Rodas Starptautiskā lidosta atrodas 4 km attālumā no naktsmītnes.

Studija Rodā