Skip to content

Pēdējā brīža! Novatours ceļojums uz Turciju un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 215 EUR, 3* viesnīcā ALL INCLUSIVE – 265 EUR

Alanija atrodas Turcijas dienvidu krastos un ir slavena ar savām pludmalēm, vēsturiskajiem pieminekļiem un naktsdzīvi. Šeit ir dažas no galvenajām lietām, ko jūs varētu apsvērt, ceļojot uz Alaniju:

  1. Kleopatras pludmale: Kleopatras pludmale ir viena no populārākajām pludmalēm Alanijā. Tā piedāvā baltu smilšu pludmales, skaidru ūdeni un fantastiskus skatus. Jūs varat izbaudīt sauli, peldēties, sauļoties un baudīt ūdenssporta aktivitātes, piemēram, ūdensslēpošanu vai braukšanu uz banāna.
  2. Alanya cietoksnis: Alanya cietoksnis ir senas pilsētas daļa, kas atrodas uz kalna virs pilsētas. Jūs varat apmeklēt Alanya cietokšņa aizsardzības sienas, baznīcu un torni, kā arī izbaudīt panorāmas skatus uz pilsētu un jūru.
  3. Dim Cave: Dim Cave ir iespaidīga ala, kas atrodas netālu no Alanijas. Tā ir viena no lielākajām alām Turcijā un piedāvā iespaidīgu stalaktītu un stalagmītu ainavu. Jūs varat doties ekskursijā pa alu, lai apbrīnotu tās dabisko skaistumu.
  4. Red Tower (Sarkanāis tornis): Red Tower ir vēsturisks aizsardzības tornis, kas atrodas Alanyas cietoksnī. Tas ir viens no Alanyas simboliem un piedāvā ieskatu senajā aizsardzības sistēmā un skatus no tās augšas.
  5. Alanya pazar (tirgus): Jūs varat apmeklēt Alanijas tirgu, lai nopirktu tradicionālos suvenīrus, apģērbu, keramiku un citus vietējos izstrādājumus. Tas ir lielisks veids, kā iepazīt vietējo kultūru un baudīt iepirkšanos.

Turklāt Alanija piedāvā bagātu naktsdzīvi ar dažādām restorānu, bāru un klubu izvēlēm, kur jūs varat izbaudīt vietējo virtuvi, iepazīties ar vietējo kultūru un baudīt mūzikas un izklaides priekšnesumus.

Lai izbaudītu ceļojumu uz Alaniju, ieteicams arī doties uz īsām izbraukšanām un ekskursijām, piemēram, laivu braucieniem pa Vidusjūru, lai apskatītu apkārtnes skaistās kūrortvietas vai izbaudītu jūras izklaides, piemēram, delfīnu skatīšanos vai izstaigāšanos pa līčiem un krastmalas ainavām.

Novatours ceļojums no Rīgas uz Alaniju, Turciju.

Izlidošana: 23.05.

3* viesnīca Kleopatra Bavyera & Bebek ar brokastīm – 215 EUR

3* viesnīca Kleopatra Blue Hawaii ar puspansiju – 245 EUR

3* viesnīca Hawaii Suite Beach Hotel ar viss iekļauts ēdināšanu – 265 EUR

Cenā iekļauts: lidojums ar bagāžu, transfērs, pārstāvja pakalpojumi, izvēlēta ēdināšana

Novatours Turcija