Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Maroku jau trešdien! Tiešais lidojumi no Viļņas uz Agadiru (temp. līdz +22 grādiem) un 7 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 164 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Wizz Air lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

29.11.-6.12. 71 EUR ar Wizz Air Discount (piemēra datumi)

4* viesnīca Tulip Inn Oasis.

Šī naktsmītne ir 2 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Nesen izremontētā viesnīca Tulip Inn Oasis atrodas Agadiras centrā, 200 metru attālumā no jūras un privātās pludmales. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar balkonu, no kura paveras skats uz jūru vai dārzā esošo peldbaseinu. Sabiedriskajās zonās tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets.

Viesu numuros ir gaisa kondicionētājs un televizors. Katrā numurā ir marmora vannas istaba. Par numuriem ar īpašu skatu tiek piemērota papildmaksa.

Četrzvaigžņu viesnīcas viesiem tiek piedāvāts peldbaseins, daudzfunkcionāls sporta laukums un pilnībā aprīkots fitnesa centrs.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 186 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.