Skip to content

Pēdējā brīža Madeira! Čarterlidojums un 7 naktis apartamentos tuvu pludmalei – 408 EUR

Madeira ir skaista un interesanta vieta Portugālē, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Madeiru:

  1. Monte Palace Madeira – Monte Palace Madeira ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  2. Telefericos da Madeira – Telefericos da Madeira ir slavens ar savu skatu uz apkārtni un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  3. Pico do Arieiro – Pico do Arieiro ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  4. Cabo Girao – Cabo Girao ir slavens ar savu skatu uz okeānu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  5. Porto Moniz Natural Swimming Pools – Porto Moniz Natural Swimming Pools ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  6. Madeira Botanical Gardens – Madeira Botanical Gardens ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  7. Rabaçal Levada Hikes – Rabaçal Levada Hikes ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  8. Praia Formosa Beach – Praia Formosa Beach ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  9. Funchal Old Town – Funchal Old Town ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  10. Madeira Whale Museum – Madeira Whale Museum ir slavens ar savu zinātnisko kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.

Kopumā, Madeira ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Viļņas uz Madeiru.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 20 kg.

Datumi: 27.05.-3.06. 144 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Čarterlidojumi uz Madeiru

Apartamenti White Rabbit I by Madeira Sun Travel uz 7 naktīm – 528 EUR.

Viesnīca White Rabbit I by Madeira Sun Travel atrodas Kalhetā, 24 km attālumā no Girao raga un 33 km attālumā no Porto Moniz dabiskajiem peldbaseiniem. Viesiem ir pieejams gaisa kondicionētājs. No naktsmītnes paveras skats uz kalniem, un tā atrodas 33 km attālumā no Funšalas jahtu piestātnes un 31 km attālumā no Sanvisentes vulkāniskajām alām. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, un Calheta pludmale atrodas 1,8 km attālumā.

Dzīvoklī ir televizors. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa. Lai nodrošinātu papildu privātumu, naktsmītnei ir privāta ieeja.

Skatu laukums Pico dos Barselos atrodas 31 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Madeiras kazino ir 33 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Madeiras Starptautiskā lidosta Cristiano Ronaldo, kas atrodas 51 km attālumā no naktsmītnes White Rabbit I by Madeira Sun Travel, un naktsmītne piedāvā maksas transporta pakalpojumus no un uz lidostu.

Apartamenti Madeirā