Skip to content

Pēdējā brīža Madeira! Čarterlidojums un 7 naktis apartamentos pie pludmales no 389 EUR

Madeira ir skaista un interesanta vieta Portugālē, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Madeiru:

  1. Monte Palace Madeira – Monte Palace Madeira ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  2. Telefericos da Madeira – Telefericos da Madeira ir slavens ar savu skatu uz apkārtni un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  3. Pico do Arieiro – Pico do Arieiro ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  4. Cabo Girao – Cabo Girao ir slavens ar savu skatu uz okeānu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  5. Porto Moniz Natural Swimming Pools – Porto Moniz Natural Swimming Pools ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  6. Madeira Botanical Gardens – Madeira Botanical Gardens ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  7. Rabaçal Levada Hikes – Rabaçal Levada Hikes ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  8. Praia Formosa Beach – Praia Formosa Beach ir slavens ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  9. Funchal Old Town – Funchal Old Town ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.
  10. Madeira Whale Museum – Madeira Whale Museum ir slavens ar savu zinātnisko kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Madeirā.

Kopumā, Madeira ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Viļņas uz Madeiru.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 20 kg.

Datumi: 8.-15.04. 244 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

No Rīgas: 5.-12.04. 234 EUR

Čarterlidojums uz Madeiru

Apartamenti Discovery I uz 7 naktīm – 414 EUR (2 cilvēkiem) vai 436 EUR (3 cilvēkiem).

No naktsmītnes Discovery I paveras skats uz dārzu. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar balkonu, aptuveni 1,5 km attālumā no Banda d’Alem pludmales. Īpašums atrodas aptuveni 20 km attālumā no Santanas tradicionālajām mājām, 21 km attālumā no Funšalas jahtu piestātnes un 32 km attālumā no Žirao raga. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, un Sanrokes pludmale ir 1,1 km attālumā.

Dzīvoklis sastāv no 2 guļamistabām, pilnībā aprīkotas virtuves un 1 vannas istabas. Viesu rīcībā ir plakanā ekrāna televizors. Naktsmītne ir nesmēķētāju.

Sao Lourenco Point atrodas 14 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Quinta do Palheiro Ferreiro atrodas 16 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Madeiras Starptautiskā lidosta Krištianu Ronaldu, kas atrodas 1 km attālumā no naktsmītnes Discovery I.

Apartamenti Madeirā