Skip to content

Pēdējā brīža Krēta! Čarterlidojums un 7 naktis 3* viesnīcā ar ALL INCLUSIVE – 259 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Heraklējas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojumi no Viļņas uz Heraklionu/Irakliju.

Cenā ir iekļauta bagāža.

Datumi: 7.-14.05. 105 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Čarterlidojums uz Krētu

3* viesnīca Bali Beach and Sofia Village. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm ar viss iekļauts ēdināšanu – 308 EUR.

“Viss iekļauts” viesnīca Bali Beach & Sofia Village atrodas Krētas ziemeļu krastā, vienā no salas skaistākajām brīvdienu vietām, Bali zvejnieku ciematā, 29 km uz austrumiem no Retimnas un 49 km uz rietumiem no Heraklionas.

Viesnīcas komplekss atrodas Bali ciemata centrā, piedāvājot izmitināšanu uz 12 akru zemes gabala netālu no tradicionālajiem krodziņiem, restorāniem, kafejnīcām, dažādiem veikaliem un lielveikaliem.

Tas ir sadalīts 5 ēkās, divas no tām atrodas pludmales priekšā un trīs no tām atrodas tieši augšpusē ar pakāpieniem, kas atdalīti no ciemata ceļa. Tā piedāvā dažādas ērtas naktsmītnes, kas atbilst jūsu vajadzībām, tikai 100 metru attālumā no populārās smilšu pludmales.

Tā atrodas Bali kalna nogāzē. Šī viesnīca ir celta tradicionālā stilā, un to ieskauj ziedi un olīvu birzis, un tā nodrošina relaksējošu bāzi jūsu uzturēšanās laikam.

Kokteiļa vai uzkodas garša blakus jūras brīzei ir neaizmirstams piedzīvojums.

Draudzīgais ūdens sporta personāls gaidīs viesus izbraucienā pa līci ūdensslēpošanā vai izklaidē, vai atpūtīsies kanoe laivā vai ūdens velosipēdā par vietējo samaksu.

Smilšu pludmale ar pludmales uzkodu bāru (sauļošanās krēsli, lapenes, sauļošanās krēsli un saulessargi par maksu).

Apkalpošana pludmalē ar ēdieniem un dzērieniem (par maksu).

Viesnīca Krētā