Skip to content

Pēdējā brīža Krēta! Čarterlidojums un 4 naktis apartamentos ar baseinu – 153 EUR, 7 naktis – 182 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Heraklējas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojumi no Viļņas uz Heraklionu/Irakliju.

Cenā ir iekļauta bagāža.

Datumi: 5.-9.05. 115 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam) vai 5.-11.05., 5.-12.05.

Čarterlidojumi uz Krētu

Apartamenti Yiannis Manos Hotel Resort. Studija uz 4 naktīm – 77 EUR, uz 6 naktīm – 115 EUR, uz 7 naktīm – 134 EUR.

Kūrortviesnīca Yiannis Manos Hotel atrodas Malijā un piedāvā naktsmītnes ar āra baseinu un dārzu.

Visās naktsmītnēs ir gaisa kondicionētājs un pilnībā aprīkota virtuvīte, kas ļauj viesiem pašiem pagatavot maltītes. Ir pieejams arī ledusskapis un tējkanna.

Naktsmītnē var baudīt kontinentālās brokastis.

Dzīvokļu viesnīcai ir sauļošanās terase.

Strip Malia atrodas 900 metru attālumā no viesnīcas Yiannis Manos Hotel Resort. Tuvākā lidosta ir Heraklionas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 27 km attālumā no naktsmītnes.

Viesnīca Krētā