Skip to content

Pēdējā brīža Krēta! Čarterlidojums un 10 naktis 3* apartamentos ar baseinu 150 m no pludmales – 263 EUR

Krēta ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Grieķijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Krētu:

  1. Apmeklējiet Knosas pili un Heraklējas Arheoloģijas muzeju – Knosas pils un Heraklējas Arheoloģijas muzejs ir slaveni ar savu vēsturi un kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  2. Elafonisi pludmale – Elafonisi pludmale ir slavena ar savu sārto smilšu krāsu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  3. Samārijas aiza – Samārijas aiza ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  4. Rethymno vecpilsēta – Rethymno vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  5. Chania vecpilsēta – Chania vecpilsēta ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  6. Spinalonga sala – Spinalonga sala ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  7. Vai pludmale – Vai pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  8. Agios Nikolaos – Agios Nikolaos ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Lasithi plato – Lasithi plato ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Krētā.
  10. Gournia – Gournia ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Krētas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.

Kopumā, Krēta ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojumi no Viļņas uz Heraklionu/Irakliju.

Cenā ir iekļauta bagāža.

Datumi: 14.-24./25.05. 134 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Čarterlidojums uz Krētu

3* apartamenti Castello Apartments. Studija uz 10 naktīm – 258 EUR.

Naktsmītne Castello Apartments atrodas piejūras pilsētā Stalidā, 150 metru attālumā no pludmales. Viesiem tiek piedāvātas pašapkalpošanās naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu. 100 metru attālumā viesi var atrast restorānus, bārus un kafejnīcas.

Visas Castello studijas un dzīvokļi ir vienkārši mēbelēti, un tiem ir balkons. Katrā numurā ir virtuvīte un privāta vannas istaba ar dušu.

Viesnīcas dārzā ir pieejami bezmaksas sauļošanās krēsli un saulessargi. Viesi var arī bez maksas izmantot Filia viesnīcas peldbaseinu, kas atrodas 20 metru attālumā.

Rosīgās Malijas un Hersonisas pilsētas atrodas 2 km attālumā no Castello. Heraklionas Starptautiskā lidosta atrodas 32 km attālumā. Uz vietas ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Apartamenti Krētā