Skip to content

Pēdējā brīža Grieķija! Čarterlidojums un 7 naktis 3* viesnīcā pie jūras tikai 202 EUR

Patrasa ir trešā lielākā pilsēta Grieķijā, tāpēc tur var baudīt tipisko Grieķijas pilsētvidi, šaurās ieliņas, kafejnīcas un tirgus.

Apskates objekti

  • Patrasas Arheoloģiskais muzejs – viens no bagātīgākajiem muzejiem Grieķijā, kas izstāda senās Patras pilsētas atradumu kolekciju. 
  • Sv. Andreja baznīca – viena no vecākajām baznīcām Grieķijā, kas celta 5. gadsimtā un ir saistīta ar apustuļa Sv. Andreja nāvi. 
  • Patrasas Venēcijas cietoksnis – labi saglabājies 16. gadsimta cietoksnis ar tornīšiem un aizsargvalni. 
  • Patrasas Romas amfiteātris – senās Patrasas pilsētas amfiteātra drupas. 

Aktivitātes

  • Peldēšanās un atpūta pie jūras – Patrasa atrodas pie Jonijas jūras, tāpēc var izbaudīt pludmales un jūras aktivitātes. 
  • Zvejošana – Patrasa ir liela ostas pilsēta, tāpēc zvejošana ir populāra aktivitāte. 
  • Pastaigāšanās pa vecpilsētu – Patrasa vecpilsēta ar šaurajām ieliņām, kafejnīcām un tirgiem ļauj izbaudīt tipisko Grieķijas pilsētvidi. 

Patrasa piedāvā daudzveidīgas iespējas gan kultūras cienītājiem, gan atpūtas mīļotājiem – sākot no seno arhitektūras pieminekļu apskates līdz aktīvai atpūtai pie jūras un karnevāla baudīšanai.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Viļņas uz Patrasu.

Cenā ir iekļauta bagāža.

Datumi: 8.-15.06. 94 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Čarterlidojums uz Patrasu

3* viesnīca Koralli Sea View Hotel. Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 216 EUR.

Viesnīca Koralli Sea View atrodas Kato Ahaijā, 27 km attālumā no Patras ostas. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar dārzu, bezmaksas privāto autostāvvietu, terasi un restorānu. Trīszvaigžņu viesnīca piedāvā bāru un numurus ar gaisa kondicionētāju, bezmaksas bezvadu internetu un privātu vannas istabu. Dažiem naktsmītnes numuriem ir terase ar skatu uz jūru.

Katrs viesnīcas numurs ir aprīkots ar drēbju skapi. Katrā numurā ir rakstāmgalds un plakanā ekrāna televizors, un dažām viesnīcas Koralli Sea View naktsmītnēm ir balkons. Naktsmītnē visos numuros ir gultas veļa un dvieļi.

Viesnīca Koralli Sea View piedāvā bērnu rotaļu laukumu.

Laukums Psila Alonia atrodas 28 km attālumā no viesnīcas, savukārt stadions Pampeloponnisiako ir 28 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Araksas lidosta, kas atrodas 11 km attālumā no viesnīcas Koralli Sea View.

Viesnīca Patrasā