Skip to content

Pēdējā brīža! Čarterlidojums uz Tenerifi un 7 naktis apartamentos ar baseinu – 412 EUR

Tenerife ir viena no populārākajām Kanāriju salām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Tenerifi un dažas vietas, ko tur var redzēt un darīt:

  • Pludmales – Tenerife ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm. Var pavadīt laiku pludmalēs, peldēties jūrā un saulē.
  • Dabas skaistumi – Tenerife ir pazīstama ar savu skaisto dabu un ainavām. Var apmeklēt Teide nacionālo parku, Masca ieleju un Anaga kalnu masīvu, lai iepazītu salas dabas skaistumu.
  • Ēdiens un dzērieni – Kanāriju salu virtuve ir daudzveidīga un piedāvā daudz garšīgu ēdienu un dzērienu izvēli. Var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, papas arrugadas un mojo, un dzert garšīgu vīnu vai kafiju.
  • Vēsture un kultūra – Tenerife ir bagāta ar vēstures un kultūras mantojumu. Var apmeklēt La Laguna pilsētu, Santa Cruz de Tenerife katedrāli un Guimar piramīdas, lai iepazītu salas vēsturi un kultūru.
  • Izklaide – Tenerife piedāvā daudz izklaides iespēju, piemēram, vērojot delfīnus un vaļus, braucot ar ūdens motociklu un apmeklējot atrakciju parkus.

Kopumā, Tenerife ir aizraujošs galamērķis. Sākot no pludmalēm un dabas skaistumiem līdz ēdienam un vēsturei, šeit ir kas interesants ikvienam ceļotājam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Čarterlidojums no Viļņas uz Tenerifi. Cenā ir iekļauta bagāža.

Datumi: 8.-15.01. 234 EUR turp un atpakaļ

Čarterlidojums uz Tenerifi

Apartamenti Apartamentos Pez Azul uz 7 naktīm – 357 EUR.

Uzturoties šajos gaišajos, plašajos dzīvokļos, jūs varat baudīt ģimenes brīvdienas visu gadu saulainajā Tenerifē. Naktsmītne atrodas Puerto de la Krusas klusā apkārtnē.

Jūs varat gulšņāt pie naktsmītnes Pez Azul lielā āra peldbaseina un atpūsties pastāvīgi pavasarīgajā gaisa temperatūrā. Jūs varat arī baudīt atspirdzinošus vai svaigus dzērienus vestibila bārā.

Jūsu dzīvoklim ir balkons saules baudīšanai, kā arī virtuve, kur jūs varat pagatavot sev maltītes, kad vien vēlaties. Katrā dzīvoklī ir televizors.

Burvīgā Kanāriju salu kūrorta pludmales pie Atlantijas okeāna ir lejup, 900 metru pastaigas attālumā. Jūs varat arī apmeklēt salas daudzos apskates objektus ģimenēm, tostarp apbrīnojamo ezeru kompleksu Lagos de Martianez un tuvējo botānisko dārzu.

Apartamenti Tenerife