Skip to content

Pēdējā brīža! All Inclusive ceļojumi uz Ēģipti uz nedēļu no 299 EUR

Ēģipte ir valsts, kas lepojas ar tūkstošiem gadu ilgu kultūras vēsturi, unikālu dabas daudzveidību un arābu virtuvi. Tā ir vieta, kur vēsture un kultūra satiekas ar dabas skaistumu un eksotiskiem piedzīvojumiem. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Ēģipti:

  • Piramīdas: Piramīdas ir viena no slavenākajām Ēģiptes vēstures pieminekļiem. Šeit varat apmeklēt Gīzas piramīdas, Saqqara piramīdas un Džosera piramīdu.
  • Luxor: Luxor ir slavens ar savu vēsturi un kultūru. Šeit varat apmeklēt Karnakas tempļus, Luksoras templi un Karaļu ieleju.
  • Hurgada: Hurgada ir populāra pludmales kūrorta vieta, kas ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm un koraļļu rifiem. Šeit varat baudīt ūdens sporta veidus, piemēram, snorkelēšanu un zveju.
  • Kaira: Kaira ir Ēģiptes galvaspilsēta, kas ir slavena ar savu arhitektūru un kultūru. Šeit varat apmeklēt Ēģiptes Nacionālo muzeju, Gizehā esošās piramīdas un Sfinksu.
  • Nīlas upe: Nīlas upe ir slavena ar savu dabas skaistumu un ir ideāla vieta, lai pavadītu laiku ar ģimeni un draugiem. Šeit varat izbaudīt laivu braucienus un baudīt ainavu.
  • Izīdas svētnīca Fīlā: Šī svētnīca ir slavena ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Ēģiptē.
  • Ku Či tuneli: Šie tuneli ir slaveni ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Ēģiptē.
  • Ēģiptes virtuve: Ēģiptes virtuve ir slavena ar savu garšu un daudzveidību. Šeit varat izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, falafelu, humusu un tahini.

Kopumā, Ēģipte ir valsts, kas piedāvā daudzveidīgas iespējas atpūtai un izglītībai. Tā ir vieta, kur jūs varat iepazīt seno vēsturi, baudīt dabas skaistumu un izbaudīt eksotiskas kultūras pieredzi.

Novatours all inclusive ceļojumi no Rīgas uz Ēģipti.

Izlidošana: 08. vai 09.11.

3* Sun & Sea Hotel Hurgada 7 naktis (vieglais viss iekļauts) – 299 EUR

2* Falcon Naama Star Šarm El Šeiha 10 naktis (brokastis) – 325 EUR, puspansija – 339 EUR

3* Facon Hills Šarm El Šeiha 10 naktis (brokastis) – 349 EUR

4* Imperial Shams Abu Soma Hurgada 7 naktis (viss iekļauts) – 445 EUR un citi

Cenā iekļauts – lidojums ar bagāžu, transfērs, pārstāvja pakalpojumi, izvēlēta ēdināšana

Novatours Ēģipte