Skip to content

Pavasaris Ņujorkā! Lidojums no Rīgas un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm tikai 475 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Ņujorku pavasarī! Lidojumi no Rīgas martā no 249 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm tikai 475 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Finnair lidojumi ar pārsēšanos Helsinkos. Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

​Datumi: daudz no novembra līdz martam

17.-23.03. (piemēra datumi)

3* viesnīca Queens County Inn and Suites Long Island City.

Šī Longailendas viesnīca atrodas 322 metru attālumā no metro stacijas Queensboro Plaza, no kuras var aizbraukt uz Manhetenu. Viesnīcā ir trenažieru zāle un bezmaksas WiFi.

Viesnīcas County Inn & Suites Long Island City numuros ir mikroviļņu krāsns, ledusskapis un kafijas pagatavošanas iespēja. Viesu rīcībā ir arī plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīziju.

Viesi var izmantot naktsmītnes biznesa centru. Viesnīcā Long Island City County Inn & Suites visu diennakti ir pieejami cepumi, konfektes un kafija.

Parks Queensbridge atrodas 966 metru attālumā no viesnīcas. Lagvārdija lidosta ir 7 km attālumā no naktsmītnes.

Rajons Long Island City ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē klusumsērts sabiedriskais transports un atpūta pilsētā.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 6 naktīm – 452 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!