Skip to content

Pavasaris Holandē! Tiešais lidojums, auto noma un 2 naktis 4* viesnīcā – 192 EUR

Keukenhofa ir pazīstams kā “ziedu dārzs Eiropas sirdī” un ir viens no pasaulē lielākajiem ziedu parkiem. Tas atrodas Nīderlandē, netālu no Amsterdamas, un ir īpaši populārs pavasarī, kad tulpes un citi pavasara ziedi sāk ziedēt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas ceļot uz Keukenhofu, it īpaši tulpju laikā:

  1. Milzīgais ziedu daudzums: Keukenhofa piedāvā iespaidīgu tulpju un citu pavasara ziedu daudzumu. Ziedu laukos var redzēt simtiem tūkstošu tulpju sugu un krāsu kombināciju.
  2. Estētiskais baudījums: Ziedu parka ainavas ir apbrīnojamas. Izkaisītās tulpes veido krāšņas mozaīkas, radot īpaši estētisku baudījumu.
  3. Unikālas tulpes: Keukenhofā tiek parādītas ne tikai klasiskās tulpju sugas, bet arī daudzas retas un eksotiskas tulpes, kas padara šo vietu īpaši interesantu ziedu entuziastiem.
  4. Profesionālas apsaimniekošanas dizains: Dārza dizains un tulpu izvietojums tiek veikts profesionāli, rūpīgi plānojot un ievērojot dažādas krāsu kombinācijas, lai radītu iespaidīgu vizuālo efektu.
  5. Ģimenes un draugu izklaide: Keukenhof piedāvā ne tikai skaistus skatus, bet arī daudz dažādu aktivitāšu un pasākumu. Tas padara to par ideālu vietu, lai izklaidētos gan ģimenei, gan draugu grupām.
  6. Fotogrāfu paradīze: Cilvēki, kuri mīl fotografēt, novērtēs Keukenhofu kā lielisku vietu, lai iemūžinātu pavasara skaistumu un krāšņās ziedu kompozīcijas.
  7. Sezonas ievads: Keukenhofa iezīmē pavasara sākumu un ir kā sezonas ievads, piedāvājot iespēju baudīt svaigo gaisu, ziedus un saules gaismu.

Vairāk par Keukenhofu lasīt te.

Vairāk par citiem tulpju laukiem Amsterdamas tuvumā lasīt te.

Keukenhofa
Tulpju lauks

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Viļņas uz Eindhovenu.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Datumi: 8.-10.04. 67 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Pieejami arī citi datumi martā un aprīlī (sk. Ryanair mājaslapā)

Lidojumi uz Eindhovenu

Auto noma uz 2 dienām bez nobraukuma ierobežojuma – 89 EUR.

Auto noma

4* viesnīca Amrâth Hotel Lapershoek Arenapark. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 160 EUR.

Viesnīca Amrâth Hotel Lapershoek Arenapark atrodas parkam līdzīgā vietā Hilversumas nomalē, Nīderlandes centrā. Viesiem tiek piedāvāti nesen atjaunoti numuri.

Amrâth Hotel Lapershoek Arenapark piedāvā 80 gaumīgi iekārtotus viesu numurus. Numuri tika atjaunoti 2017. gada decembrī. Visos numuros ir tiešās līnijas tālrunis, televizors ar iekšējo filmu kanālu un bezmaksas WiFi.

Viesi var ieturēt maltīti stilīgi restorānā Vivaldi. Pavārs un viņa komanda ļoti rūpīgi gatavo sezonas ēdienus. De Serre ziemas dārzs piedāvā patīkamu vidi atpūtai, un tai ir jumts, ko var atvērt siltām vasaras dienām.

Villu ieskauj meži un parki. Tā atrodas netālu no galvenās automaģistrāles, kas ved uz Amsterdamu un Utrehtu, un viesi var sasniegt Amsterdamas Shipholas lidostu 40 minūšu brauciena attālumā.

Viesnīca Holandē