Skip to content

Pavasaris Amsterdamā! Tiešais lidojums un 3 naktis viesnīcā – 239 EUR

Amsterdama ir skaista un interesanta vieta, šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Amsterdamu:

  • Apmeklējiet Van Goga muzeju – Van Goga muzejs ir slavens ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Rijksmuseum – Rijksmuseum ir slavens ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Anne Frank māju – Anne Frank māja ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Amsterdama kanālus – Amsterdama kanāli ir slaveni ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Amsterdama Red Light District – Red Light District ir slavens ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Amsterdama Vondelpark – Vondelpark ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Amsterdama Rembrandt House Museum – Rembrandt House Museum ir slavens ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Amsterdama Dam laukumu – Dam laukums ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Amsterdama Jordaan rajonu – Jordaan rajons ir slavens ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.
  • Apmeklējiet Amsterdama Nacionālo muzeju – Nacionālais muzejs ir slavens ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Amsterdamā.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Transavia lidojumi no Rīgas uz Amsterdamu. Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 10 kg.

Datumi: 14.-17.03. 108 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: februārī un martā nedaudz dārgāk

Lidojumi uz Amsterdamu

2* viesnīca B&B Hotel Amsterdam-Zaandam. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 263 EUR.

Pansija Hotel Amsterdam-Zaandam atrodas Zaandam ar bezmaksas autostāvvietu un tiešu autobusu satiksmi uz Amsterdamas centru. Viesiem tiek piedāvāti eleganti numuri ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu. Reģistratūra ir atvērta visu diennakti.

Katrā numurā ir plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem. Numurā ir privāta vannas istaba un tualete.

Amsterdama ar tādām apskates vietām kā Valsts muzejs, Annas Frankhuis un Van Goga muzejs atrodas 20 minūšu automašīnas brauciena attālumā vai 25 minūšu brauciena attālumā ar 391. autobusu, kas atiet 2 minūšu pastaigas attālumā no viesnīcas.

Zaandamas centrā, 3 km attālumā no īpašuma, ir pieejami vairāki restorāni un kafejnīcas, kā arī daudzi veikali. Viesnīca atrodas 20 minūšu automašīnas brauciena attālumā no Shipholas lidostas un 10 km attālumā no Zaanse Schans.

Viesnīca Amsterdamā