Skip to content

Pavasara brīvdienas Edinburgā! Tiešais lidojums un 2 naktis 4* viesnīcā – 163 EUR

Edinburga ir skaista un vēsturiska pilsēta. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Edinburgu un ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Edinburgas pilsētas centrs – Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir viena no skaistākajām pilsētas daļām pasaulē. Tajā ir daudz vēsturisku un arhitektoniski nozīmīgu vietu, piemēram, Edinburgas pils, Svētā Gīla katedrāle un Džona Knox House.
  2. Festivāli – Edinburga ir pazīstama arī ar savu festivālu sezonu, kas ietver Edinburgas Starptautisko festivālu un Fringe festivālu. Šie festivāli piedāvā daudz dažādu izrāžu, koncertu un citu pasākumu.
  3. Skotijas Nacionālais muzejs – Šis muzejs ir viens no lielākajiem un visdaudzveidīgākajiem muzejiem Skotijā. Tajā ir daudz dažādu izstāžu, kas aptver vēsturi, mākslu, dabu un tehnoloģijas.
  4. Arthur’s Seat – Tas ir kalns, kas atrodas netālu no Edinburgas pilsētas centra un piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu un apkārtni. Tas ir populārs tūrisma galamērķis un ir piemērots gan pastaigām, gan pārgājieniem.
  5. Edinburgas pilsētas tūre – Ir daudz dažādu tūru, kas piedāvā ieskatu Edinburgas vēsturē un kultūrā. Tās var būt gan pastaigu tūres, gan autobusa tūres, kas piedāvā iespēju redzēt daudz dažādu vietu un apskatīt pilsētu no dažādiem skatpunktiem.
  6. Royal Mile – Tas ir galvenais ielas posms, kas savieno Edinburgas pili ar Svētā Gīla katedrāli. Šeit var atrast daudz vēsturisku ēku, veikalus, restorānus un suvenīru veikalus.
  7. Holyroodhouse pils un Holyrood klosteris – Šī pils un klosteris atrodas netālu no Edinburgas pils un ir vēsturiska vieta, kur var iepazīt Skotijas karalistes vēsturi.

Edinburga, viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Skotijā, patiks gan kultūras, gan dabas mīļotājiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Edinburgu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 22.-24.03. 70 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 20.-22.04. 71 EUR, 18.-20.05. 76 EUR

Lidojumi uz Edinburgu

4* viesnīca The Melville Inn by Innkeeper’s Collection. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 187 EUR.

Viesnīca Melville Inn by Innkeeper’s Collection atrodas 9,4 km attālumā no Edinburgas pilsētas centra. Viesiem ir pieejams krogs un restorāns ar diennakts reģistratūru. Viesiem tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets un bezmaksas autostāvvieta. Muselburgas dzelzceļa stacija atrodas 6,6 km attālumā no naktsmītnes, savukārt Edinburgas Veverlijas stacija atrodas 9,6 km attālumā.

Visos numuros ir gaisa kondicionētājs, viedtelevizors ar Chromecast ierīci un privāta vannas istaba ar dušu.

Blakus atrodas Melville Inn Vintage Inn, kas piedāvā dažādus sezonas britu ēdienus, piemēram, lēni pagatavotu jēra stilbu, steiku un sēņu pīrāgu, kā arī populāro Hunter’s vistu. Krogs piedāvā arī dažādus izsmalcinātus vīnus, īstus eilus, bezalkoholiskos dzērienus un stipros alkoholiskos dzērienus.

To ieskauj lauku ainava, un viesi var doties pastaigās un braukt ar velosipēdu pa apkārtni. Citas tuvumā esošās aktivitātes ietver golfu.

Edinburgas Butterfly & Insect World atrodas 550 metru attālumā, savukārt Dalkeitas pils un Ņūbatlas abatija atrodas 3 km attālumā no naktsmītnes. Edinburgas lidosta atrodas 22 km attālumā no naktsmītnes.

Viesnīca Edinburgā