Skip to content

Parīze februārī! Lidojumi no Viļņas no 19 EUR! Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā tikai 115 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi. 

Ceļojiet uz Parīzi februārī! Tiešie lidojumi no Viļņas no 19 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount. Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā tikai 115 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

Datumi:

2.-5.02. 19 EUR turp un atpakaļ

un citi

3* viesnīca Ibis Paris La Villette Cite Des Sciences.​

Viesnīca Paris La Villette Cité des Sciences atrodas pie kanāla de l’Ourcq un 400 metru attālumā no zinātņu centra Cité des Sciences. Viesiem tiek piedāvāta diennakts reģistratūra, starptautisks restorāns un bārs.

Viesnīcas ibis Paris La Villette Cité des Sciences numuros ir satelīttelevīzija un tālrunis. Privātajā vannas istabā ir fēns.

Katru rītu tiek pasniegtas neierobežotas bufetes tipa brokastis ar pankūkām, tortiljām un kafiju, kuras iegādē ir ievēroti godīgas tirdzniecības principi. Pēc brokastīm jums ir iespēja doties pastaigā pa parku de la Villette.

Viesnīca atrodas 400 metru attālumā no metro stacijas Corentin Cariou, no kuras kursē tieša satiksme līdz metro stacijai Chaussée d’Antin – La Fayette un Garnjē operai.

Rajons 19. rajons – La Villette ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē ērts sabiedriskais transportstūristu apskates vietas un pieminekļi.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 190 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!