Skip to content

Paradīzes sala – Zanzibāra! Lidojums no Rīgas un 7 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm – 672 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi. 

Ceļojiet uz Zanzibāru ar Turkish Airlines novembra līdz jūnijam! Lidojumi no Rīgas no 492 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu. Lidojums un 7 naktis 4* viesnīcā ar brokastīm – 672 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Turkish Airlines lidojumi ar pārsēšanos Stambulā. Ēdināšana un bagāža ir iekļautas cenā.

Datumi: daudz no novembra līdz jūnijam

Piemēra datumi: 30.10.-7.11. 

4* viesnīca La Madrugada Beach Hotel & Resort.

Kūrortviesnīca La Madrugada Beach atrodas tropiskajā Makunduči piekrastē, Zanzibāras austrumos. Viesiem tiek piedāvātas greznas naktsmītnes tieši pie pludmales. Viesnīcai ir 2 peldbaseini, restorāns, un viesiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes.

Katram numuram ir balkons un atpūtas zona. Privātajā vannas istabā ir duša. No numuriem paveras skats uz jūru un baseinu. Viesiem ir pieejamas arī tādas ērtības kā āra atpūtas zona, gultas veļa un ventilators.

Kūrortviesnīcai La Madrugada Beach ir privāta pludmales zona. Viesiem ir pieejama arī koplietošanas atpūtas telpa, spēļu telpa un tūrisma aģenta pakalpojumi. Uz vietas esošajā restorānā tiek piedāvātas īpašu diētu maltītes.

Džūliusa Njereres Starptautiskā lidosta atrodas 67 km attālumā. Apkārtnē tiek piedāvātas dažādas unikālas aktivitātes. Viesi var doties uz 30 minūšu brauciena attālumā esošo mežu Jozani vai apmeklēt stundas brauciena attālumā esošo vēsturisko Stountaunu. Jūs varat ieraudzīt delfīnus Kizimkāzi, kas atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no kūrortviesnīcas La Madrugada Beach.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 7 naktīm – 360 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!