Par mums / Bieži uzdotie jautājumi

Ceļotprieks.info veido cilvēki, kam ļoti patīk ceļot ārpus pamatdarba laika. Tikpat ļoti mums patīk arī meklēt un atrast izdevīgus ceļojumu variantus un piedāvājumus. Diemžēl vai arī par laimi mēs nevaram paši paspēt būt visās tās vietās vienlaicīgi un izmantot visus piedāvājumus, ko atrodam. Tādēļ ar interesantiem piedāvājumiem un savu pieredzi dalāmies ar jums, cerot, ka arī mūsu bloga lasītājiem būs kaisle, drosme un ar laiku arī zināšanās, kā izdevīgi un patīkami plānot un iegādāties ilgi kāroto ceļojumu sev un draugiem.

Ceļotprieks.info ir pašapkalpošanās ceļojumu vietne, kur jums ir iepēja sekot līdzi ikdienas izdevīgiem ceļojumu piedāvājumiem un iegādāties tos (visu kopā vai pa daļām, piem. tikai lidojumu vai tikai viesnīcu) patstāvīgi, sekojot norādēm.

Papildus pie ikdienas bloga rakstiem ar izdevīgiem piedāvājumiem, sadaļās Lidojumi un Viesnīcas ir pieejami meklēšanas rīki, kur var patstāvīgi meklēt un iegādāties lidojumu biļetes un viesnīcas sev nepieciešamiem galamērķiem un datumiem.

Ievērībai!

Mēs neesam tūrisma aģentūra un mums nav iespējas veikt individuālus ceļojumu piedāvājumus.

Ceļotprieks.info nepārdod biļetes vai ceļojumus. Norādes mājaslapā ved uz trešo pušu meklēšanas rīkiem, kur tiek apkopoti vairāku piegādātāju pakalpojumu piedāvājumi. Jums ir brīva izvēle kādam no piegādātājiem atdot priekšroku, jo tiem ir arī dažādi apmaksas nosacījumi/veidi. Informāciju un atsauksmes par katru konkrētu piegādātāju var atrast internetā.

Apmaksas iespējas ir atkarīgas no meklēšanas rezultātos izvēlēta piegādātāja. Rūpīgi lasiet iegādes/rezervēšanas nosacījumus pirms darījuma noslēgšanas, ka arī kas tieši ir iekļauts cenā.

Iespēja maksāt pa daļām ir atkarīga no izvēlēta pakalpojuma piegādātāja. Parasti par lidojumiem ir jāmaksā uzreiz (pilna apmērā). Dažas aviosabiedrības piedāvā maksāt pa daļām, rezervējot biļetes par tiešo aviokompānijas mājaslapā, piem. Air Baltic.

Rezervējot viesnīcas, ļoti bieži ir izvēle apmaksāt uzreiz vai maksāt viesnīcā. Tas nozīmē, ka par viesnīcu būs jāmaksā tikai ierašanās datumā.

Lai iegādātos ceļojumu 3 un vairāk cilvēkiem, sekojiet norādei un meklēšanas rezultātu lapā mainiet pieaugušo un bērnu skaitu uz sev nepieciešamo un nospiediet meklēt.

Visas cenas ir aktuālas publicēšanas brīdī. Cenas var mainīties vairāku faktoru dēļ, turklāt ļoti ātri, it īpaši zemo cenu aviokompāniju lidojumu cenas, kas mainās, atkarībā no brīvu vietu skaitu lidmašīnā. Tas nozīmē, ka par konkrētu cenu ir pieejamas tikai dažas biļetes un tiklīdz tās ir izpirktās, cena pieaug. Savukārt, “kļūdas tarifi” var būt pieejami ļoti īsu laiku (mazāk par stundu) vai arī ilgt līdz pat 1-2 dienām, atkarībā no tā, cik ātri tiek izlabota “kļūda”.

Mūsu vietnē var bieži lasīt par “kļūdas tarifiem”. Sistēmas kļūmes var notikt dažādu iemesļu dēļ. Kļūdas var rasties aviokompāniju rezervācijas sistēmās vai arī tūrisma aģentu sistēmās. Tas nozīmē, ka jums ir iespēja iegādāties lidojumu par dažreiz desmitkārt zemāku cenu, nekā ierasti. Jārikojas ir nekāvējoties, jo sistēmas kļūdas tiek parasti ātri izlabotas.

Vienmēr uzgaidiet vismaz dažas nedēļas pirms viesnīcas, auto un t.t. rezervēšanas. Par šo laiku kļūs zināms, vai aviokompānija respektēs par “kļūdas” cenu iegādātas biļetes vai nē. Ja par šo laiku rezervācija netiek atcelta un jums e-pastā ir e-biļetes, tad viss ir kārtībā un var plānot ceļojumu tālāk. Gadījumā, ja biļetes tiek atceltas, jums tiks atgriezta samaksāta nauda. Tātad, nav nekas riskants.

 

Šobrīd esam pieejami tikai online vidē. Droši rakstiet mums, izmantojot saziņas formu sadaļā Kontakti, vai sūtiet ziņu Facebook lapā.

Sekojiet jaunumiem: