Skip to content

Ņujorka vai Toronto rudenī! Lidojumi no 249 EUR turp un atpakaļ

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

  1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
  3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
  5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Ir svarīgi atcerēties, ka Ņujorka ir liela un daudzveidīga pilsēta, tāpēc ir daudz citu objektu un aktivitāšu, ko var apmeklēt un darīt.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lēti Play Airlines- Islandes zemo izmaksu aviokompānijas – lidojumi no Stokholmas uz Ņujorku vai Toronto ar pārsēšanos Reikjavikā.

No Rīgas uz Stokholmu lido Norwegian, Ryanair un Air Baltic. Cenas lidojumiem rudenī no 25 EUR turp un atpakaļ.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Lidojumu periods: septembris-oktobris

Datumu pieejamība par šo cenu – neliela

Stokholma – Ņujorka 27.09.-8.10. 249 EUR

Stokholma – Ņujorka 6.-15.10. 249 EUR

Stokholma – Ņujorka 2.-12.10. 257 EUR

Lidojumi uz Ņujorku

Stokholma – Toronto 2.-12.10. 307 EUR

Stokholma – Toronto 2.-15.10. 319 EUR

Stokholma – Toronto 27.09.-3.10. 318 EUR

Stokholma – Toronto 29.09.-8.10. 319 EUR

Lidojumi uz Toronto