Skip to content

Ņujorka vai Toronto ar SAS! Lidojumi līdz oktobrim no 341 EUR turp un atpakaļ

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

 1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
 2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
 3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
 4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
 5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Toronto ir Kanādas lielākais pilsētu, kas piedāvā daudzveidīgu kultūru, izklaides iespējas, un arī skaistas dabas vietas. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Toronto un ko tur redzēt un darīt:

 1. CN tornis: Tas ir viens no pazīstamākajiem simboliem Toronto un piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu. Droši varat doties augšā un apbrīnot plašo pilsētas panorāmu.
 2. Royal Ontario Museum (ROM): Šis muzejs ir viens no lielākajiem Amerikas ziemeļu daļā un piedāvā aizraujošu kolekciju arheoloģijas, dabas vēstures un mākslas eksponātus.
 3. Art Gallery of Ontario (AGO): Mākslas mīļotāji var apmeklēt šo muzeju, kur tiek eksponēta plaša mākslas kolekcija, ietverot gan kanādiešu, gan starptautiskus māksliniekus.
 4. Toronto Islands: Iespējams, aizbēgt no pilsētas burzmas un baudīt dabas skaistumu Toronto salās. Šeit ir pieejamas aktivitātes kā pikniks, pastaigas un velo braucieni.
 5. Distillery District: Šis vēsturiskais rajons piedāvā aizraujošu atmosfēru ar bruģēm, mākslas galerijām, restorāniem un veikaliem.
 6. Kultūras festivāli: Toronto ir pilns ar dažādiem kultūras notikumiem un festivāliem, kas notiek visu gadu. Piemēram, Toronto International Film Festival (TIFF) piesaista filmu entuziastus no visas pasaules.
 7. Shopping: Queen Street un Bloor Street ir pazīstamas ar plašu veikalu klāstu, piedāvājot modes, dizaina un citas iepirkšanās iespējas.
 8. Hockey Hall of Fame: Kanāda ir lepna par hokeju, un šī muzeja apmeklējums ir lieliska iespēja iegūt ieskatu šajā sportā.
 9. Ethnic Neighborhoods: Toronto ir ļoti daudzveidīga pilsēta ar dažādām etniskām kopienām. Varat izbaudīt dažādus ēdienus un iepazīt dažādas kultūras, apmeklējot Chinatown, Little Italy, Little India utt.
 10. Toronto Zoo: Lielais dzīvnieku dārzs, kurā varat redzēt plašu dzīvnieku sugu klāstu.

oronto piedāvā daudzveidīgas un aizraujošas iespējas, tāpēc tas var būt interesants galamērķis jebkuram ceļotājam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SAS lidojumi no Viļņas vai Tallinas uz Ņujorku vai Toronto ar pārsēšanos Stokholmā. Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: no februāra līdz maijam, septembrī un oktobrī

Viļņa – Ņujorka 5.-13.04. 344 EUR turp un atpakaļ

Tallina – Ņujorka 16.-24.09. 344 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi no Viļņas: 6.-12.02., 3.-9.04., 3.-9.09. un citi

No Tallinas: 8.-14.02., 7.-13.03., 17.-23.04., 23.-29.05., 10.-16.10. un citi

Lidojumi uz Ņujorka
Lidojumi uz Ņujorka

SAS lidojumi no Viļņas uz Toronto ar pārsēšanos Stokholmā. Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Viļņa – Toronto: 14.-22.05. 341 EUR turp un atpakaļ

Tallina – Toronto: 3.-11.09. 346 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi no Viļņas: 9.-16./17./23./25.04., 3.-11.09., 17.-25.09., 8.-16.10. un citi

Citi datumi no Tallinas: 9.-17.04., 14./16.-22.05., 17.-25.09., 1.-9.10., 15.-23.10. un citi

Lidojumi uz Toronto
Lidojumi uz Toronto