Skip to content

Ņujorka vai Maiami ar SAS! Lidojumi jau no 345 EUR turp un atpakaļ

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

 1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
 2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
 3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
 4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
 5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Maiami ir populārs tūrisma galamērķis ASV, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Maiami:

 1. Apmeklējiet Miami Beach – Miami Beach ir slavens ar savu pludmali un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 2. Izbaudiet Little Havana – Little Havana ir kubiešu rajons, kur varat izbaudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus.
 3. Apmeklējiet Vatsona salu – Vatsona sala ir slavena ar savu mākslas un kultūras pasākumiem un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 4. Dodieties uz Miami Seaquarium – Miami Seaquarium ir slavens ar savu zemūdens dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 5. Apmeklējiet Art Deco rajonu – Art Deco rajons ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 6. Dodieties uz Jungle Island – Jungle Island ir slavens ar savu dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 7. Apmeklējiet Miami Science Museum – Miami Science Museum ir slavens ar savu zinātnes un tehnoloģiju izstādi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 8. Izbaudiet Miami Design District – Miami Design District ir slavens ar savu mākslas un dizaina izstādi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 9. Dodieties uz Miami Children’s Museum – Miami Children’s Museum ir slavens ar savu bērnu izglītības programmu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.
 10. Apmeklējiet Miami Zoo – Miami Zoo ir slavens ar savu dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maiamī.

Kopumā, Maiami ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SAS lidojumi no Viļņas vai Tallinas uz Ņujorku ar pārsēšanos Stokholmā. Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi:

Viļņa – Ņujorka 13.-20.01. 345 EUR turp un atpakaļ

Tallina – Ņujorka 28.01.-10.02. 345 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi no Viļņas: 27.01.-3.02., 3.-10.02., 9.-16.03. un citi

No Tallinas: 11.-18.01., 19.-26.01., 7.-14.02., 14.-21.02., 7.-14.03., 12.-19.03. un citi

Lidojumi uz Ņujorku

SAS lidojumi no Viļņas uz Maiami ar pārsēšanos Stokholmā/Kopenhāgenā. Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 13.-23.01. 361 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 12.-19.01., 26.01.-2.02., 30.01.-6.02. un citi

Lidojumi uz Maiami