Skip to content

Ņujorka rudenī! Lidojumi no Rīgas no 418 EUR ar bagāžu!

Ņujorka ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē, un rudenī tā piedāvā daudz interesantu un aizraujošu aktivitāšu. Ņujorka ir slavena ar savu kosmopolītisko atmosfēru, slavenajām apskates vietām, mākslas un kultūras pasākumiem un dažādību. Šeit ir dažas no galvenajām lietām, ko varat darīt un redzēt, apmeklējot Ņujorku rudenī:

  1. Central Park: Izmantojiet iespēju baudīt skaisto rudenīgo ainavu Central Parkā. Pastaigājieties pa parku, izbaudiet dažādas aktivitātes, piemēram, riteņbraukšanu, pastaigas ar laivām pa ezeriem vai vienkārši relaksējieties un baudiet skaistus skatus.
  2. Top of the Rock: Dodieties uz Rockefeller centra Top of the Rock, lai baudītu panorāmas skatus uz pilsētu. No šejienes jūs varat ieraudzīt slaveno Empaier State Building un citus pilsētas siluetus.
  3. Broadway Theater: Apmeklējiet kādu no slavenajām Brodvejas izrādēm, jo Ņujorka ir teātra galvaspilsēta.
  4. Metropoles mākslas muzejs: Iepazīstieties ar slaveno Metropoles mākslas muzeju, kas ir viens no lielākajiem un svarīgākajiem mākslas muzejiem pasaulē. Tajā ir plaša mākslas kolekcija, kas ietver dažādas epohas un kultūras.
  5. High Line: Dotieties pastaigā pa High Line, kas ir dzelzceļa līnija, kas pārvērsta par pilsētas parku. Šeit jūs varat pastaigāties pa zaļām terasēm, baudīt mākslas instalācijas un izbaudīt skatus uz pilsētu.
  6. Iepirkšanās un ēdināšana: Iepazīstieties ar Ņujorkas dažādību, iepērcieties slavenajos veikalos, piemēram, Fifth Avenue, un izbaudiet dažādas kulinārijas piedāvājumus no visas pasaules.

Ņujorka ir pilsēta, kas pilna ar aktivitātēm un apskates vietām, tāpēc ir svarīgi izveidot plānu, kas atbilst jūsu interesēm un laika ierobežojumiem. Tomēr, neatkarīgi no tā, kādas aktivitātes jūs izvēlaties, Ņujorka piedāvā neaizmirstamu pieredzi rudenī ar savu unikālo atmosfēru un piedāvājumu klāstu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Air Baltic un Condor lidojumi no Rīgas uz Ņujorku ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: septembris

Datumu pieejamība par šo cenu – neliela

Rīga – Ņujorka piem. 13.-24.09. 418 EUR

Citi datumi: 6./7.-17./24.09., 12.-24.09., 15.-24.09.

Lidojumi Rīga Ņujorka