Skip to content

Ņujorka pavasarī! Lidojums no Rīgas un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm Longailendā no 386 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Ņujorku ar Finnair ziemā vai pavasarī! Lidojumi no Rīgas no 264 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm Longailendā tikai 386 EUR no cilvēka, ceļojot četratā, vai 465 EUR, no cilvēka, ceļojot divatā.

Finnair lidojumi ar pārsēšanos Helsinkos. Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

​Datumi: daudz no novembra līdz maijam

25.-31.03. (piemēra datumi)

3* viesnīca Queens County Inn and Suites.

Šī Longailendas viesnīca atrodas 322 metru attālumā no metro stacijas Queensboro Plaza, no kuras var aizbraukt uz Manhetenu. Viesnīcā ir trenažieru zāle un bezmaksas WiFi.

Viesnīcas County Inn & Suites Long Island City numuros ir mikroviļņu krāsns, ledusskapis un kafijas pagatavošanas iespēja. Viesu rīcībā ir arī plakanā ekrāna televizors ar kabeļtelevīziju.

Viesi var izmantot naktsmītnes biznesa centru. Viesnīcā Long Island City County Inn & Suites visu diennakti ir pieejami cepumi, konfektes un kafija.

Parks Queensbridge atrodas 966 metru attālumā no viesnīcas. Lagvārdija lidosta ir 7 km attālumā no naktsmītnes.

Rajons Long Island City ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē klusumsērts sabiedriskais transports un atpūta pilsētā.

Numurs 4 cilvēkiem uz 6 naktīm ar brokastīm – 488 EUR.

Divvietīgs numurs uz 6 naktīm ar brokastīm – 402 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!