Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Ņujorku maijā! Lidojumi no Rīgas no 273 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu. Lidojums un 5 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm tuvu centram tikai 409 EUR no cilvēka, ceļojot četratā, vai 546 EUR, ceļojot divatā.

Turkish Airlines lidojumi ar pārsēšanos Stambulā. Ēdināšana un bagāža iekļautas cenā.

​Datumi: maijs

23.-28.05. (piemēra datumi)

2./7./9./14./16.-28.05.

3* viesnīca Howard Johnson Long Island City.

Viesnīca Howard Johnson Long Island City ir 2,2 km attālumā no Kustīgo attēlu muzeja un 644 metru attālumā no Kvīnsbridžas parka, kas ir izvietots iepretim Manhetenai, Īstriveras pretējā krastā. Viesnīcā Howard Johnson ir pieejams fitnesa centrs un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Katrā viesnīcas Long Island City Howard Johnson numurā ir plakanā ekrāna televizors, kafijas automāts, privātas vannas istabas ar dušu, kā arī rakstāmgalds.

Viesnīcā viesu ērtībai ir pieejama diennakts reģistratūra, tūrisma aģenta pakalpojumi un bagāžas glabātuve.

Viesnīca Howard Johnson Long Island City ir 322 metru attālumā no metro stacijas 21 Street-Queensbridge / 41 Avenue, no kuras Manhetena ar F līnijas metro ir 2 pieturu attālumā. Džona F. Kenedija Starptautiskā lidosta ir 24 km attālumā.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā pilsētā Kvīnsa! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Četrvietīgs numurs ar brokastīm uz 5 naktīm – 547 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.