Skip to content

Ņujorka! Lidojumi no Rīgas no 317 EUR turp un atpakaļ

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

  1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
  3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
  5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Ir svarīgi atcerēties, ka Ņujorka ir liela un daudzveidīga pilsēta, tāpēc ir daudz citu objektu un aktivitāšu, ko var apmeklēt un darīt.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Air Baltic un Fly Play lidojumi no Rīgas uz Ņujorku ar pārsēšanos Kopenhāgenā un Reikjavikā.

Svarīgi! Lidojumi starp Rīgu un Kopenhāgenu nav savienoti (no Kopenhāgenas uz Ņujorku – savienoti), attiecīgi lidojumiem uz/no Kopenhāgenas un lidojumiem uz/no Ņujorkas jāreģistrējas atsevišķi (sekojiet precīzai informācijai biļešu iegādes laikā).

Cenā nav iekļauta bagāža (tikai rokas soma līdz 6 kg).

Lidojumu periods: janvāris – marts

Datumu pieejamība par šo cenu – neliela

Rīga – Ņujorka piem. 11.-18.01. 317 EUR

Citi datumi: 20.-27.01., 5.-12.02., 12.-22.02., 7.-21.03., 7.-14.03. un citi

Lidojumi uz Ņujorku