Skip to content

Ņujorka! Lidojumi no 372 EUR turp un atpakaļ, lidojums un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm no 539 EUR

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

  1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
  3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
  5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Finnair lidojumi no Rīgas uz Ņujorku ar pārsēšanos Helsinkos.

Cenā iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: maijs 2024 – marts 2025 (izņemot svētku periodu)

Piem. 22.-28.01. 372 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: daudz citu datumu, izņemot vasarā un svētkos

Lidojumi uz Ņujorku

3* viesnīca Days Hotel by Wyndham North Bergen. Numurs ar brokastīm līdz 4 cilvēkiem uz 6 naktīm – 668 EUR.

Viesnīca Days Hotel by Wyndham North Bergen atrodas tikai 12 minūšu brauciena attālumā no Ņujorkas. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar bezmaksas bezvadu internetu un plakanā ekrāna televizoru.

Visos Days Hotel by Wyndham North Bergen mājīgi iekārtotajos numuros ir plašs rakstāmgalds un kafijas automāts. Katrā numurā ir mikroviļņu krāsns un ledusskapis.

Days Hotel by Wyndham North Bergen piedāvā paķert un baudīt dažādus karstos un aukstos ēdienus, kā arī svaigu kafiju.

Šī viesnīca atrodas pie New Jersey Turnpike, 12 minūšu brauciena attālumā no Empire State Building un Radio City Music Hall. Ņūarkas Brīvības Starptautiskā lidosta atrodas tikai 20 km attālumā.

Viesnīca Ņujorkā ar brokastīm

3* viesnīca Shefah Hotel. Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 533 EUR.

Viesnīca Shefah atrodas Union City, 5,5 km attālumā no Macy’s un 5,5 km attālumā no Taimskvēra. Šajā 3 zvaigžņu viesnīcā tiek piedāvāti konsjerža pakalpojumi un bezmaksas bezvadu internets. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas 5,5 km attālumā no Jēkaba ​​K. Javitsa sanāksmju centra.

Viesnīcas numuri ir aprīkoti ar privātu vannas istabu.

Stacija Penn atrodas 5,6 km attālumā no viesnīcas Shefah, savukārt Madison Square Garden atrodas 5,8 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Lagvardijas lidosta, kas atrodas 17 km attālumā no naktsmītnes.

Viesnīca Ņujorkā