Skip to content

Ņujorka februārī! Lidojums un 6 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm no 527 EUR

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

  1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
  3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
  5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Ir svarīgi atcerēties, ka Ņujorka ir liela un daudzveidīga pilsēta, tāpēc ir daudz citu objektu un aktivitāšu, ko var apmeklēt un darīt.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SAS lidojumi no Viļņas uz Ņujorku ar pārsēšanos Stokholmā/Kopenhāgenā.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

Viļņa – Ņujorka piem. 21.-27.02. 355 EUR

Citi datumi: 14.-20.02., 21.-27.02., 28.02.-5.03., 6.-12.03., 10./11.-16./17.04., un citi

Lidojumi uz Ņujorku

3* viesnīca Highbridge Hotel. Divvietīgs numurs uz 6 naktīm ar brokastīm – 568 EUR, četrvietīgs numurs – 688 EUR.

Viesnīca Highbridge atrodas Bronksā, Ņujorkas štata reģionā, 1 km attālumā no stadiona Yankee un 6,1 km attālumā no Bronksas zooloģiskā dārza. Viesiem ir pieejama terase. Trīszvaigžņu viesnīca piedāvā fitnesa centru un numurus ar gaisa kondicionētāju, bezmaksas bezvadu internetu un privātu vannas istabu. Uz vietas ir pieejama privāta autostāvvieta.

Visos viesnīcas numuros ir plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem un seifs. Viesnīcas Highbridge numuros ir gultas veļa un dvieļi.

Naktsmītne var ērti sniegt informāciju reģistratūrā, lai palīdzētu viesiem pārvietoties pa apkārtni.

Viesnīca Ņujorkā ar brokastīm