Novatours operatora ceļazīme! 

Novatours ceļojumi no Viļņas uz Bulgāriju jūlijā! Čarterlidojums un 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 279 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

​Datumi: 1.-7.08.

 

Cenā ir iekļauts: lidojums, bagāža, apartamenti, transfērs, operatora pārstāvja pakalpojumi.

 

3* viesnīca Perla.

Atjaunotā viesnīca Perla ir patīkama un burvīga naktsmītne, kas atrodas populārā Zelta Smilšu kūrorta mierīgā, klusā un zaļā apkārtnē.

Mūsdienīgā viesnīca piedāvā lieliskas iespējas un pakalpojumus, ko nodrošina draudzīgi un uzticami darbinieki. Viesnīca Perla ar tās rāmo un atbrīvoto gaisotni, kā arī skaisto, lekno dārzu dāvās jums neaizmirstamas brīvdienas.

Numuri tiek uzkopti katru dienu. Numuros ir paklāji un koka lamināta grīda. Viesi var baudīt ne tikai labu nakts miegu, bet arī numuru gaišo un plašo interjeru.

Restorānam ir plaša dārza terase un grila zona. Vakariņas jūs varēsiet ieturēt dzīvās mūzikas un lieliskas izklaides programmas pavadībā. Gardi kokteiļi viesiem tiek piedāvāti visu diennakti atvērtajā vestibila bārā.

Viesnīcai ir āra baseins ar nodalījumu bērniem, un viesi var baudīt atspirdzinājumus baseina bārā. Viesnīca Perla atrodas tikai 500 metru attālumā no Zelta Smilšu centra un tā restorāniem, kafejnīcām un bāriem. Autobusu pietura ir 10 metru attālumā no viesnīcas.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.