Skip to content

Norvēģijas fjordi jūnijā! Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā centrā – 191 EUR

Stavangera ir pievilcīgs galamērķis, kas piedāvā gan dabas skatus, gan kultūras un vēsturiskas atrakcijas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko var redzēt un baudīt Stavangerā:

  1. Preikestolen (Priesteris vai Dieva krēsls): Tas ir slavenākais dabas brīnums Stavangeras apkārtnē. Preikestolen ir 604 metru augstumā esoša klints plata, no kurienes variet baudīt apburošus skatus uz Lysefjordu. Izmantojot taku, jūs varat doties uz šo vietu un iegūt iespaidīgu pieredzi.
  2. Gamle Stavanger (Vecais Stavanger): Apmeklējiet Gamle Stavanger, kas ir Stavangeras vecpilsētas daļa, kurā atrodas vecās, koka mājas no 18. gadsimta. Pastaigājieties pa ielām ar baltajām, smailu jumtiem klātām mājām un izbaudiet šarmu un vēsturi.
  3. Stavangeras naftas muzejs: Šis muzejs sniedz ieskatu Norvēģijas naftas rūpniecībā, kas ir svarīgs valsts ekonomikas elements. Jūs varat uzzināt par naftas ieguvi, pētniecību un izstrādi, kā arī izpētīt tehnoloģiju attīstību un ietekmi uz vidi.
  4. Stavangeras katedrāle: Stavangeras katedrāle ir viena no vecākajām katedrālēm Norvēģijā. Apmeklējiet šo vēsturisko baznīcu, kas datēta ar 12. gadsimtu, un novērojiet tās arhitektūras un mākslas detaļas.
  5. Øvre Holmegate: Iepazīstieties ar šo krāsaino ielu, kas pazīstama ar savu unikālo dizainu. Øvre Holmegate ir pazīstama ar krāsainām mājām, veikaliem, kafejnīcām un galerijām.
  6. Gastronomija: Izbaudiet vietējo gastronomiju, baudot jūras produktus un tradicionālos ēdienus. Stavangerā ir daudz kvalitatīvu restorānu, kas piedāvā garšīgas maltītes.

Stavangerā ir vēl daudz ko redzēt un baudīt, piemēram, skaistās apkārtnes, kā arī dažādus festivālus un kultūras pasākumus. Tā ir vieta, kur jūs varēsiet apvienot dabas brīnumus ar kultūras un vēsturiskām pieredzēm.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Wizz Air lidojumi Kauņa – Stavangera (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 31.05.-3.06. 50 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Club vai 70 EUR bez

Pērkot vismaz divas biļetes ir vērts investēt Wizz Air Club dalībā.

Lidojums uz Stavageru

3* viesnīca St Svithun Hotel. Budžeta divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 283 EUR.

Šī videi draudzīgā viesnīca atrodas tikai 3 km attālumā no Stavangeras un 15 minūšu gājiena attālumā no Mosvannet ezera. Viesiem tiek piedāvāti gaiši numuri ar gaisa kondicionētāju un plakanā ekrāna televizoriem. Tā piedāvā bezmaksas Wi-Fi un kafejnīcu ar terasi, kas vērsta uz dienvidiem.

Kafejnīcā Morgenrød tiek pasniegti starptautiskās un norvēģu virtuves ēdieni, kas gatavoti no vietējās izcelsmes sezonas sastāvdaļām. Vasarā maltītes var baudīt terasē. Diennakts vestibila veikals Lyst pārdod pārtikas preces, uzkodas un vieglas maltītes.

Viesi atrodas tikai 10 minūšu pastaigas attālumā no dzelzceļa stacijas Paradis un 10 minūšu brauciena attālumā no Norvēģijas lielākā iepirkšanās centra Kvadrat. Netālu esošais Vålandskogen mežs ir populāra pastaigu vieta.

Stavangeras viesnīca St. Svithun ir tieši savienota ar Stavangeras Universitātes slimnīcu un ir slimnīcas oficiālā pacientu viesnīca. Vietējie autobusi un lidostas maršruta autobuss pietur tieši pie viesnīcas.

Viesnīca Stavangerā