Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Neapoli aprīļa beigās! Tiešais lidojums no Kauņas un 4 naktis 3* viesnīcā centrā tikai 174 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

19.-23.04. 71 EUR

3* viesnīca Hotel Colombo Naples.

Viesnīca Colombo piedāvā relaksējošu atpūtu un atrodas netālu no Centrālās dzelzceļa stacijas un Doma, tieši Neapoles vēsturiskajā centrā.

Viesnīca Colombo atrodas ierobežotas satiksmes zonā un to ir viegli sasniegt no ostas. Jūs varat izpētīt vēsturisko rajonu, dodoties pastaigā, un atrast tādus orientierus, kā piemēram, Armēnijas Sv. Georga baznīca un Neapoles senās pazemes drupas.

Viesu numuri ir patīkami un funkcionāli, un tie piedāvā mūsdienīgas ērtības, tostarp satelīta TV. Cenā ir iekļautas kontinentālās bufetes tipa brokastis. Viesnīcā ir arī atpūtas bārs.

Viesnīca Colombo ir ģimenes uzņēmums un tā īpašnieki vienmēr ir gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēs padarīt Jūsu uzturēšanos viesnīcā tik patīkamu, cik vien iespējams. Reģistratūra ir atvērta visu diennakti.

Rajons Neapoles Centrālās stacijas apkārtne ir lieliska izvēle ceļotājiem, kuriem interesē picasapskates vietas un vēsture.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm no 207 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.