Skip to content

Neapole un apkārtne oktobrī: lidojums, auto un 7 naktis mājā pie jūras – 308 EUR

Neapole ir viena no populārākajiem tūristu galamērķiem Itālijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Neapoli un dažas vietas, ko tur var apmeklēt 2-3 dienu laikā:

  1. Vēsture un kultūra – Neapole ir bagāta ar vēstures un kultūras mantojumu. Var apmeklēt Nacionālo arheoloģijas muzeju, Katedrāli, Svētās Klāras klosteri un citus vēsturiskus objektus, lai iepazītu Neapoles vēsturi un kultūru.
  2. Ēdiens un dzērieni – Neapoles virtuve ir slavena ar savu garšīgo ēdienu un dzērienu izvēli. Var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, pica, pasta un siera kūkas, un dzert garšīgu vīnu vai kafiju.
  3. Arhitektūra – Neapole ir pazīstama ar savu unikālo arhitektūru. Var apmeklēt Neapoles pilsētas vēsturisko centru, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un apskatīt daudzus vēsturiskus ēkas un baznīcas.
  4. Pludmales – Neapole atrodas pie jūras, tāpēc var izbaudīt skaistas pludmales un peldēties jūrā.
  5. Iepirkšanās – Neapole piedāvā daudz veikalu un tirgus, kur var iegādāties suvenīrus, apģērbu un citas lietas.

Kopumā, Neapole ir aizraujošs galamērķis, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Sākot no vēstures un kultūras līdz ēdienam un pludmalēm, šeit ir kas interesants ikvienam ceļotājam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Kauņas uz Neapoli (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 17.-24.10. 136 EUR (vienam cilvēkam turp un atpakaļ)

Lidojumi uz Neapoli

Auto noma uz 7 dienām – 90 EUR, ar automātisko kārbu – 97 EUR.

Naktsmītne atrodas starp Neapoli un Romu, līdz ar to ar auto var apskatīt dažādas vietas, piem. Amalfi, Pozitano, Pompei, Salerno un Neapoli dienvidos un/vai Romu un pludmales apkārtnē.

Auto noma

Māja: Livingapple Beach (7 naktis diviem cilvēkiem – 250 EUR)

Viesnīca ivingapple Beach atrodas 200 metru attālumā no Marina di Minturno pludmales. Viesiem tiek nodrošināta bezmaksas autostāvvieta, un visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums.

Naktsmītnēs ir gaisa kondicionētājs, pilnībā aprīkota virtuve, ēdamistabas zona un plakanā ekrāna televizors. Privātajā vannas istabā ir fēns.

Naktsmītnei Livingapple Beach ir dārzs. Formia atrodas 15 km attālumā, savukārt Gaetā ar automašīnu var nokļūt 30 minūšu laikā.

Māja Itālijā