Skip to content

Neapole augustā! Tiešais lidojums no Kauņas tikai 51 EUR! Lidojums un 4 naktis 3* viesnīcā centrā – 111 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Neapoli augusta beigās! Tiešie lidojumi no Kauņas no 51 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis 3* viesnīcā centrā tikai 111 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Tiešie Ryanair lidojumi.

​Datumi:

30.08.-3.09. 51 EUR

un citi

3* viesnīca Hotel Colombo.

Viena no visvairāk rezervētajām nakšņošanas vietām Neapolē!Viesnīca Colombo piedāvā relaksējošu atpūtu un atrodas netālu no Centrālās dzelzceļa stacijas un Doma, tieši Neapoles vēsturiskajā centrā.

Viesnīca Colombo atrodas ierobežotas satiksmes zonā un to ir viegli sasniegt no ostas. Jūs varat izpētīt vēsturisko rajonu, dodoties pastaigā, un atrast tādus orientierus, kā piemēram, Armēnijas Sv. Georga baznīca un Neapoles senās pazemes drupas.

Viesu numuri ir patīkami un funkcionāli, un tie piedāvā mūsdienīgas ērtības, tostarp satelīta TV. Cenā ir iekļautas kontinentālās bufetes tipa brokastis. Viesnīcā ir arī atpūtas bārs.

Viesnīca Colombo ir ģimenes uzņēmums un tā īpašnieki vienmēr ir gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēs padarīt Jūsu uzturēšanos viesnīcā tik patīkamu, cik vien iespējams. Reģistratūra ir atvērta visu diennakti.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 121 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!