Skip to content

Neapole augustā: lidojums un 3 naktis viesnīcā centrā – 218 EUR

Neapole ir viena no populārākajiem tūristu galamērķiem Itālijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Neapoli un dažas vietas, ko tur var apmeklēt 2-3 dienu laikā:

  1. Vēsture un kultūra – Neapole ir bagāta ar vēstures un kultūras mantojumu. Var apmeklēt Nacionālo arheoloģijas muzeju, Katedrāli, Svētās Klāras klosteri un citus vēsturiskus objektus, lai iepazītu Neapoles vēsturi un kultūru.
  2. Ēdiens un dzērieni – Neapoles virtuve ir slavena ar savu garšīgo ēdienu un dzērienu izvēli. Var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, pica, pasta un siera kūkas, un dzert garšīgu vīnu vai kafiju.
  3. Arhitektūra – Neapole ir pazīstama ar savu unikālo arhitektūru. Var apmeklēt Neapoles pilsētas vēsturisko centru, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un apskatīt daudzus vēsturiskus ēkas un baznīcas.
  4. Pludmales – Neapole atrodas pie jūras, tāpēc var izbaudīt skaistas pludmales un peldēties jūrā.
  5. Iepirkšanās – Neapole piedāvā daudz veikalu un tirgus, kur var iegādāties suvenīrus, apģērbu un citas lietas.

Kopumā, Neapole ir aizraujošs galamērķis, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Sākot no vēstures un kultūras līdz ēdienam un pludmalēm, šeit ir kas interesants ikvienam ceļotājam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Kauņas uz Neapoli (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 26.-29.08. 205 EUR (diviem cilvēkiem turp un atpakaļ)

Lidojumi no Kauņas uz Neapoli

2* viesnīca: Hotel Alloggio Del Conte (3 naktis diviem cilvēkiem – 231 EUR)

Viesnīca Alloggio Del Conte atrodas tieši starp ostu un staciju, Neapoles vēsturiskajā centrā. Numuros ir bezmaksas bezvadu internets, un ierašanās dienā tiek pasniegts bezmaksas viesmīlības dzēriens.

Viesnīcas Alloggio Del Conte numuros ir privāta vannas istaba un satelīttelevīzija. Dažiem numuriem ir balkons vai terase.

Draudzīgā darbinieku komanda vienmēr ir jūsu rīcībā, lai sniegtu tūrisma informāciju un padomus. Reģistratūrā neaizmirstiet savu bezmaksas pilsētas karti.

Viesnīca atrodas tieši pie Corso Umberto I, trešajā ielā pa kreisi pēc pagrieziena pa kreisi pie veikala Buarè. Apkārtnē ir lieliska tradicionālo restorānu izvēle.

Viesnīca Neapolē