Skip to content

Milāna! Tiešais lidojums un 2 naktis 3* viesnīcā centrā tikai 98 EUR

Milāna ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm Itālijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Milānu:

  1. Katedrāle – Milānas katedrāle ir slavena ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Milānā. Katedrālē ir daudz interesantu un vēsturisku skulptūru un citu apskates objektu.
  2. Brera rajons – Brera rajons ir slavens ar savu mākslas un kultūras pasākumiem un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Milānā.
  3. Navigli kanāli – Navigli kanāli ir slaveni ar savu romantisko atmosfēru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Milānā.
  4. Pinakotēka di Brera – Pinakotēka di Brera ir slavens ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Milānā.
  5. Teatro alla Scala – Teatro alla Scala ir slavens ar savu operu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Milānā.
  6. Sforzesco pils – Sforzesco pils ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Milānas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  7. Galleria Vittorio Emanuele II – Galleria Vittorio Emanuele II ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Milānā.
  8. Santa Maria delle Grazie – Santa Maria delle Grazie ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Milānā.
  9. Castello Sforzesco – Castello Sforzesco ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Milānas centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  10. Piazza del Duomo – Piazza del Duomo ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.

Kopumā, Milāna ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 29.-31.01. 30 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 15./16.-21./22./23.01., 9.-14./15./16.01.

Lidojumi uz Milānu

Viesnīca Hotel Berlino. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 132 EUR.

Viesnīca Berlino atrodas dzīvojamajā rajonā, Milānā, 5 minūšu pastaigas attālumā no rosīgās ielas Corso Semione. Metro stacija Domodossola ir 1 km attālumā, savukārt izstāžu centrs Fiera Milano City atrodas 1,4 km attālumā.

Visā viesnīcā Berlino tiek nodrošināts bezmaksas WiFi. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar parketa grīdu, viedtelevizoru un gaisa kondicionētāju.

Brokastu telpā katru dienu tiek pasniegtas bufetes tipa brokastis ar saldiem un sāļiem produktiem. Viesiem ir pieejami arī glutēnu nesaturoši ēdieni. Viesnīcā viesi var arī aplūkot vietējo mākslinieku ielu mākslas darbu izstādi.

Viesnīca atrodas iepretim vairāku tramvaja līniju pieturai, no kuras var nokļūt līdz Milānas katedrālei un pilsētas centram. Braucot ar 90. maršruta autobusu, jūs nokļūsiet tieši līdz Milānas Centrālajai dzelzceļa stacijai.

Tirdzniecības centrs Portello atrodas vien 1 km attālumā no naktsmītnes, savukārt stadions San Siro ir 5 minūšu brauciena attālumā. Izstāžu centrs Rho Fiera atrodas 11 km attālumā no viesnīcas.

Viesnīca Milānā