Skip to content

Mikonas sala! Aegean lidojums un 6 naktis viesnīcā pie pludmales – 289 EUR

Mikonas salā Grieķijā ir daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Mikonas salu:

  1. Pludmales: Mikonas salas pludmales ir slavenas ar savu baltajām smiltīm un skaisto jūras skatu. Jūs varat baudīt saules vannas, peldēties un piedalīties dažādās ūdens sporta aktivitātēs.
  2. Naktsdzīve: Mikonas salas naktsdzīve ir dzīva un piedāvā daudz ko izbaudīt tiem, kas mīl izklaidi un ballītes. Salas bāri un klubus ir slaveni visā pasaulē.
  3. Arheoloģiskie pieminekļi: Salā ir vairāki arheoloģiskie pieminekļi, piemēram, Delosa sala, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
  4. Mikonas pilsēta: Apmeklējiet Mikonas pilsētu, kur varat pastaigāties pa šaurajām ieliņām, apmeklēt veikalus un baudīt tradicionālo Grieķijas arhitektūru.
  5. Gastronomija: Izbaudiet vietējo Grieķijas virtuvi, apmeklējot kafejnīcas un restorānus, lai nogaršotu svaigus zivju ēdienus un citas vietējās delikateses.

Mikonas sala ir pievilcīgs galamērķis, kas piedāvā gan skaistas pludmales un aktīvu naktsdzīvi, gan arī kultūras un vēsturiskus apskates objektus.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Aegean lidojumi no Rīgas uz Mikonas salu ar pārsēšanos Atēnās (cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg).

Datumi: 9-15.04. 165 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: 13.-19.04., 16.-22.04., 20.-26.04., 23.-29.04. 165 EUR

4.-10.05., 18.-24.05., 25.-31.05. 199 EUR

Lidojumi uz Mikonu

Viesnīca Morfoula’s Studios. Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 249 EUR.

Naktsmītne Morfoula’s Studios atrodas Kiklādu stilā, tikai 100 metru attālumā no Mikonas pilsētas centra. Tie atrodas kalnā un piedāvā naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju, balkonu un bezmaksas bezvadu internetu.

No visiem Morfoula numuriem un studijām paveras skats uz Egejas jūru un salas pilsētu, un tajos ir satelīttelevīzija. Katrā numurā ir neliels ledusskapis, savukārt dažos ir virtuvīte ar plīts virsmām.

Fabrica laukums ar centrālo autoostu, kā arī populārās vējdzirnavas ir pieejamas nelielas pastaigas attālumā. Restorāns un kafejnīca-bārs atrodas 100 metru attālumā, savukārt tuvākā pludmale ir 500 metru attālumā. Mikonas Nacionālā lidosta atrodas 1 km attālumā, savukārt salas osta ir 3 km attālumā.

Viesnīca Mikonas salā