Skip to content

Melburna, Austrālija! Lidojumi no Rīgas pavasarī no 696 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu

Melburna ir viena no lielākajām un interesantākajām pilsētām Austrālijā ar daudzām kultūras, izklaides un dabas atrakcijām. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt, apmeklēt un redzēt Melburnā:

 1. Melburnas CBD (Centrālais Biznesa Rajons): Iepazīstieties ar pilsētas centrālo daļu, kur atradīsiet augstus ēkas, modernus iepirkšanās rajonus un daudzus kafejnīcas un restorānus. Apmeklējiet arī tādus objektus, piemēram, Eureka Skydeck, no kura var baudīt skaistu skatu uz pilsētu.
 2. Federation Square: Šeit notiek daudzas kultūras pasākumi un koncerti. Ir arī daudzas kafejnīcas, kur varat pavadīt laiku, baudot Melburnas atmosfēru.
 3. Royal Botanic Gardens: Nomierinošs un skaists parks ar dažādām augu sugām. Ideāls, lai pastaigātos vai organizētu pikniku.
 4. National Gallery of Victoria (NGV): Apmeklējiet šo mākslas muzeju, kurā ir lielisks mākslas kolekcijas klāsts, ietverot gan klasisko, gan mūsdienu mākslu.
 5. Melburnas muzejs: Iepazīstieties ar Austrālijas un Melburnas vēsturi, etnogrāfiju un dabas vēsturi šajā lielajā muzejā.
 6. St Kilda pludmale: Relaksējošs apgabals ar pludmali, restorāniem un kafejnīcām. Tāpat varat aplūkot St Kilda molo un pingvīnu koloniju.
 7. Grafiti sienas un ieliņas: Melburna lepojas ar daudzām ieliņām, uz kurām varat redzēt mākslas darbus un grafiti. Hosier Lane ir viena no pazīstamākajām.
 8. Queen Victoria Market: Iegādājieties svaigu pārtiku, mākslas izstrādājumus un suvenīrus šajā vēsturiskajā tirgū.
 9. Melburnas Zooloģiskais dārzs: Lai redzētu un iepazītu Austrālijas un pasaules dzīvnieku daudzveidību.
 10. Great Ocean Road: Ja ir laiks, doties izbraucienā pa Great Ocean Road, lai apbrīnotu skaistus okeāna skatus un apmeklētu Twelve Apostles.

Labākais laiks ceļot uz Melburnu Austrālijā atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm un plāniem, jo klimats šeit ir diezgan mainīgs. Tomēr, vispārīgi runājot:

 1. Pavasaris (septembris – novembris): Šajā periodā temperatūras ir maigas, un daba atdzīvojas. Tas ir lielisks laiks, lai baudītu pilsētu un dabas skaistumu.
 2. Vasaras sākums (decembris – februāris): Vasaras mēneši ir silti, un ir iespējams piedzīvot dažādus festivālus un āra pasākumus. Tomēr var būt karsti un sauss periodi.
 3. Rudens (marts – maijs): Temperatūras ir atkal maigas, un pavasara krāsas mainās uz silti un dzelteni. Šajā periodā var būt lielisks laiks ekskursijām un āra aktivitātēm.
 4. Ziema (jūnijs – augusts): Ziema Melburnā ir salīdzinoši mīksta salīdzinājumā ar citiem pasaules reģioniem, taču var būt drēgns un vējains. Tas ir arī labais laiks, lai baudītu kultūras pasākumus un iekštelpu aktivitātes.

Pirms ceļojuma noteikti iepazīstieties ar konkrētu sezonu laika apstākļiem un pasākumiem, lai plānotu saviem vēlēšanās atbilstoši.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas/Viļņas/Tallinas uz Melburnu ar pārsēšanos Stambulā un Singapūrā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: marts – jūnijs

Rīga – Pērta piem. 12.03.-8.04. 696 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 25.03.-8./10./13.04., 15.-29.04., 6.-20.05., 13.-27.05., 27.05.-8./10./12./15./17./19.06. un citi

Lidojumi uz Melburnu