Skip to content

Meksika Ziemassvētkos! Lidojums un 11 naktis 3* viesnīcā pie jūras – 989 EUR

Kankūna un Tuluma ir skaistas un interesantas vietas, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Kankūnu un Tulumu:

Kankūna:

  • Apmeklējiet Kankūnas arheoloģisko vietu – Tā ir viena no populārākajām apskates vietām Kankūnā, kas piedāvā ieskatu senajā Mesoamerikas kultūrā.
  • Apmeklējiet Kankūnas pludmales – Kankūna ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Kankūnā.
  • Apmeklējiet Kankūnas akvāriju – Kankūnas akvārijs ir slavens ar savu jūras dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Kankūnā.
  • Apmeklējiet Kankūnas ostu – Kankūnas osta ir slavena ar savu vēsturi un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Kankūnā.

Tuluma:

  • Apmeklējiet Tulumas arheoloģisko vietu – Tā ir viena no populārākajām apskates vietām Tulumā, kas piedāvā ieskatu senajā Mesoamerikas kultūrā.
  • Apmeklējiet Tulumas pludmales – Tulumas pludmales ir skaistas un mazāk pārpildītas nekā citās tuvējās vietās.
  • Apmeklējiet Tulumas nacionālo parku – Tulumas nacionālais parks ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Tulumā.
  • Apmeklējiet Tulumas pilsētu – Tulumas pilsēta ir slavena ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Tulumā.

Labākais laiks, lai ceļotu uz Kankūnu un Tulumu, ir ziemā un pavasarī, kad temperatūras ir mērenas un mitrums ir zemāks. Kankūnas maksimālā sezona ir no decembra līdz aprīlim, un tas ir labākais laiks, lai apmeklētu Kankūnu. 

Tulumas pludmales ir skaistas un mazāk pārpildītas nekā citās tuvējās vietās, un tās var apmeklēt visu gadu. 

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Air Baltic un Condor lidojumi no Rīgas uz Kankūnu. Cenā iekļauta bagāža līdz 20kg.

Datumi: 13.-24.12. 737 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Kankūnu

3* viesnīca Plaja del Karmenā Hotel Real Del Mayab uz 11 naktīm – 505 EUR

Šī viesnīca atrodas Plaja del Karmenā, tikai 2 kvartālu attālumā no skaistajām Meksikas Karību jūras reģiona pludmalēm. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu internets. Ir paredzēti iekšējie koridori un dārza zona.

Katrā viesnīcas Real Del Mayab numurā ir gaisa kondicionētājs un kabeļtelevīzija. Tajos ir arī seifs un privāta vannas istaba.

Del Mayab Hotel Real atrodas vienas stundas brauciena attālumā no Kankūnas Starptautiskās lidostas. Tirdzniecības centrs atrodas viena kvartāla attālumā.

Viesnīca Meksikā