Skip to content

Maurīcija! Turkish Airlines lidojums un 6 naktis tuvu okeānam – 655 EUR

Maurīcija ir skaista un eksotiska vieta, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Maurīciju:

  • Apmeklējiet Maurīcijas pludmales – Maurīcija ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas nacionālos parkus – Maurīcijas nacionālie parki ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas pilsētas – Maurīcijas pilsētas ir slavenas ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas akvārijus – Maurīcijas akvārijs ir slavens ar savu jūras dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas tirgus – Maurīcijas tirgus ir ideāla vieta, lai iepazītu vietējo kultūru un garšīgus ēdienus.
  • Apmeklējiet Maurīcijas dabas rezervātus – Maurīcijas dabas rezervāti ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.

Labākais laiks, lai ceļotu uz Maurīciju, ir no oktobra līdz maijam, kad ir sauss un silts laiks. Lielākais tūristu pieplūdums ir no oktobra līdz aprīlim, kad ir karsts, mitrs un lietains, bet mazāka iespēja piedzīvot ciklona ietekmi ir no janvāra līdz martam. Ziema uz salas ilgst no maija līdz septembrim, šajā periodā laiks ir silts un bez nokrišņiem, bet cenas tiek pazeminātas par 30-50 procentiem. Tā kā Maurīcija atrodas divdesmit grādus uz dienvidiem no ekvatora, tūrisma sezona šeit ir visu gadu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Viļņas uz Maurīciju ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: novembris – marts (izņemot svētku periodu)

Viļņa – Maurīcija piem. 4.-11.11. 550 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Maurīciju

Apartamenti Ashmara Villa & Studio uz 6 naktīm – 210 EUR.

Ashmara Villa & Studio, īpašums ar grila iekārtām, atrodas Flic-en-Flac, mazāk nekā 1 km attālumā no Flic en Flac pludmales, 10 km attālumā no golfa laukuma Tamarina un 21 km attālumā no Domaine Les Pailles. No šīs naktsmītnes paveras skats uz baseinu. Viesu rīcībā ir terase un peldbaseins. Dzīvoklī tiek piedāvāti numuri ar gaisa kondicionētāju, bezmaksas privātā autostāvvieta un bezmaksas bezvadu internets.

Dzīvokļu kompleksa vienībās ir plakanā ekrāna televizors. Katrā naktsmītnē ir kafijas automāts, savukārt dažos numuros ir pilnībā aprīkota virtuve ar krāsni, tosteri un ledusskapi. Vienības ir aprīkotas ar apkures iekārtām.

Les Chute’s de Riviere Noire atrodas 22 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Rajiv Gandhi zinātnes centrs atrodas 23 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Sera Seewoosagur Ramgoolam lidosta, kas atrodas 45 km attālumā no naktsmītnes Ashmara Villa & Studio.

Studija Maurīcijā