Skip to content

Maurīcija janvārī! Lufthansa lidojums un 7 naktis tuvu okeānam – 796 EUR

Maurīcija ir skaista un eksotiska vieta, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Maurīciju:

  • Apmeklējiet Maurīcijas pludmales – Maurīcija ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un tās ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas nacionālos parkus – Maurīcijas nacionālie parki ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas pilsētas – Maurīcijas pilsētas ir slavenas ar savu arhitektūru un tradicionālo kultūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas akvārijus – Maurīcijas akvārijs ir slavens ar savu jūras dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.
  • Apmeklējiet Maurīcijas tirgus – Maurīcijas tirgus ir ideāla vieta, lai iepazītu vietējo kultūru un garšīgus ēdienus.
  • Apmeklējiet Maurīcijas dabas rezervātus – Maurīcijas dabas rezervāti ir slaveni ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Maurīcijā.

Labākais laiks, lai ceļotu uz Maurīciju, ir no oktobra līdz maijam, kad ir sauss un silts laiks. Lielākais tūristu pieplūdums ir no oktobra līdz aprīlim, kad ir karsts, mitrs un lietains, bet mazāka iespēja piedzīvot ciklona ietekmi ir no janvāra līdz martam. Ziema uz salas ilgst no maija līdz septembrim, šajā periodā laiks ir silts un bez nokrišņiem, bet cenas tiek pazeminātas par 30-50 procentiem. Tā kā Maurīcija atrodas divdesmit grādus uz dienvidiem no ekvatora, tūrisma sezona šeit ir visu gadu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Viļņas uz Maurīciju ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Viļņa – Maurīcija piem. 24.01.-1.02. 654 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 21.01.-1.02. 654 EUR

Lidojumi uz Maurīciju

Apartamenti Cozy apartment of 2 rooms with a peaceful surrounding. Not more than 5 mins by car to Perebere seaside or other facilities uz 7 naktīm – 284 EUR, uz 10 naktīm – 399 EUR.

Mājīgs 2 istabu dzīvoklis ar mierīgu apkārtni. Līdz Pereberes jūrmalai vai citiem objektiem ne vairāk kā 5 min ar automašīnu. Īpašums ar privātu baseinu atrodas Pereybere, tikai 1,2 km attālumā no Pereybere pludmales un 1,7 km attālumā no Hibiscus pludmales. Šim īpašumam ir piekļuve balkonam, bezmaksas privātā autostāvvieta un bezmaksas bezvadu internets. Īpašums ir nesmēķētāju un atrodas mazāk nekā 1 km attālumā no Bain Boeuf pludmales.

Dzīvoklis ar gaisa kondicionētāju, 2 guļamistabām un pilnībā aprīkotu virtuvi piedāvā tiešu izeju uz terasi, no kuras paveras skats uz dārzu. Ir pieejams plakanā ekrāna televizors.

Dārzs Pamplemousses atrodas 18 km attālumā no dzīvokļa, savukārt botāniskais dārzs Sir Seewoosagur Ramgoolam atrodas 19 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Sera Seewoosagur Ramgoolam lidosta, kas atrodas 71 km attālumā no dzīvokļa.

Apartamenti Maurīcijā