Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Maroku jau pēc nedēļas, baudiet sauli un +26 grādu siltumu! Tiešais lidojums no Viļņas uz Agadiru un 11 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm tikai 258 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Wizz Air lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

14.-25.03. 75 EUR ar Wizz Air Discount (piemēra datumi)

14.-28.03. 72 EUR

3* viesnīca Résidence Hotelière Fleurie.

 

Naktsmītne Résidence Hotelière Fleurie atrodas Agadiras centrā, 10 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Naktsmītnes viesiem tiek piedāvātas plašas studijas un dzīvokļi, kā arī āra baseins.

Visiem dzīvokļiem ir balkons un gaisa kondicionētājs, turklāt viesu rīcībā ir arī satelīttelevīzija un bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Virtuvītēs ir ledusskapis.

Naktsmītnes kafetērijā brokastīs vai vakara uzkodu laikā tiek pasniegti dažādi Marokas virtuves īpašie ēdieni.

Naktsmītnē Residence Fleurie ir diennakts reģistratūra un apkalpošana numurā.

Šai naktsmītnei ir arī viena no labākajām atrašanās vietām Agadirā! Viesi to novērtē augstāk salīdzinājumā ar citu naktsmītņu atrašanās vietām šajā apkārtnē.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,5.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā Agadirā! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 11 naktīm – 366 EUR (regulārs ceļotājs statusa lietotājiem).

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.