Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Maroku augustā! Tiešais lidojums no Viļņas uz Agadiru un 3 naktis 4* viesnīcā centrā tikai 130 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Wizz Air lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

12.-15.08. 69 EUR ar Wizz Air Discount

4* viesnīca Oasis Hotel & Spa Agadir.

Šī naktsmītne ir 2 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viesnīca Oasis Hotel & Spa ir nesen atjaunota un atrodas Agadiras centrā, 200 metru attālumā no jūras un privātas pludmales. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar balkonu, no kura paveras skats uz jūru vai dārzā esošo peldbaseinu. Sabiedriskajās zonās tiek nodrošināts bezmaksas bezvadu internets.

Viesu numuros ir gaisa kondicionētājs un televizors. Katrā numurā ir marmora vannas istaba. Par numuriem ar īpašu skatu tiek piemērota papildmaksa.

Šīs četrzvaigžņu viesnīcas viesiem tiek piedāvāts peldbaseins, daudzfunkcionāls sporta laukums un pilnībā aprīkots fitnesa centrs.

Viesnīcā Oasis Hotel & Spa tiek piedāvāta bezmaksas privātā autostāvvieta, kā arī bērnu klubs, kurš ir atvērts skolu brīvdienu laikā un ir piemērots bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 120 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.