Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Maltu martā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 68 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* viesnīcā tuvu pludmalei tikai 131 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:
01.-08.03. 68 EUR

3* viesnīca Topaz Hotel.

Šī naktsmītne ir 10 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viesnīca Topaz atrodas populārajā piejūras kūrortā Budžibba, mazāk nekā 10 minūšu gājiena attālumā no pludmales. Viesu rīcībā ir iekštelpu un āra peldbaseini, kā arī liela sauļošanās terase ar sauļošanās krēsliem.

Numuros ir gaisa kondicionētājs, televizors un privāta vannas istaba. Dažiem numuriem ir balkons, un no dažiem numuriem paveras skats uz āra baseinu.

Restorāns Emerald ir atvērts visu gadu, un tajā var baudīt brokastis, pusdienas un vakariņas. Viesnīcā ir arī bārs Royal Oak Pub, un vasarās viesi var baudīt dzērienus baseina bārā Beryl. Vakaros ir atvērta picērija La Perla, kurā tiek piedāvāti gardi makaronu ēdieni un picas.

Viesnīcā Topaz gandrīz katru vakaru tiek piedāvāti izklaidējoši priekšnesumi, un viesnīcā ir daudzfunkcionāla sporta zona. Iekštelpu baseins ir apsildāms un darbojas arī ziemas laikā. Āra baseinā ir seklā zona bērniem. .

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 126 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.